Dr. Beinerts - Atsauksme

Liels paldies par augsti kvalificēto palīdzību, iejūtību un laipnību manas sunes bonijas acs un galvas traumas ārstēšanā, ko veica dr. Lauris un viņa palīgs. Pēdējā mēneša laikā šeit biju divas reizes ar kaķiem pie Dr. Abubakara un arī saņēmu lielisku palīdzību. Cepuri nost! Rēķini gan nebija mazi, bet man nav žēl par tādiem pakalpojumiem, reģistratūra 15.12. Sliktā līmenī (pļāpāja, kamēr suns ar 13 cm koka gabalu galvā, paskatījās uz mūsu pusi, kad vairs neizturēju)

15.12.2021

G Gulbenietis 16.12.2021

Kā tu sunim dabūji koka gabalu galvā?

Dr DooM 16.12.2021

Droši vien tas rejošais rijamcaurums neļāva viņai pa nakti gulēt , tāpēc ari iepisa šamājeam ar mietu pa galvu...

G Gulbenietis 16.12.2021

Man agrāk bija suns. Kad šim bija besis vai vnk nenāca miegs, tad grauza mēbeles :D. Es šim pa degunu ar pirkstu galiem iedevu un norimās. Kā vajag slānīt, lai koka gabals iesprūstu?

A Aida Čaligava 17.01.2022

Suns dzīvo ārā,droši vien paslīdēja kāja un uzkrita uz zara,tas (pildspalvas lielumā)ietriecās virs acs,narkozē izņēma,paldies par interesi

A Aida Čaligava 17.01.2022

Suns dzīvo ārā,jauna, daudz skrien,droši vien uz ledus paslīdēja kāja, uzkrita uz zara, tas( pildspalvas lielumā) ietriecās tieši virs acs, natkozē par laimi veiksmīgi izņēma,paldies par interesi