www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Ārstu neprofisionalitāte Imantas klīnikā

Dr. Beinerts - Ārstu neprofisionalitāte Imantas klīnikā

Kādu laiku atpakaļ aizvedām suni uz Imantas klīniku suni,kuram bija tādi kā reiboņas pazīmes(šādas pazīmes ir pie sirds mazspējas). Protams mēs nenojautām ar vīru, kādā ir situācija, klīnikā paklausījas uztaisīja analīzes,sakot,kā analīzes ir normālas un iespējams viņai ir sirds problēmas,vajadzīgs saudzējošs režīms un ar to bija viss. Rentgenogrāfa ir pirmais ko sunim ir jāveic,kad ir aizdomas par šādu situāciju,ko mēs protams, kā parasti cilvēki nevarējām zināt. Tātad paiet trīs meneši un suns sāk jokaini elpo ar vēderu, aizvedām uz galveno klīniku Ģertrūdes ielā,uztaisa rentgenu un tur pilnas plaušas ar ūdeni mēs bijām šokā! Imantas klīnika viņu pašu filiālē ,varēja to visu konstatēt ātrāk,vai nu ārsti ir pavirši,vai nekompetenti bet šīs filiālēs ārstu dēļ suns ir smagā stavoklī,jo ārsti neveica tieši savus pienākumus,izrādās analīzes nav bijušas labās un rentgenu vajadzēja taisīt agrāk, jo tad varēja novērst visu ātrāk.Nu šoks pilnīgākais,kā var šādi strādāt, spriežiet paši vai vēlaties vest savus dzīvniekus turp!

30.08.2019

K

L liguce 31.08.2019

Kā es jūs saprotu! Arī man šajā klīnikā Imantā pateica, ka kaķim ir labas analīzes, lai gan acīmredzami bija, ka viņš pat uz kājām vairs neturas. Nezinu kā vaina tā bija - sajauktas analīzes laboratorijā jeb ārsts apzināti jeb aiz nezināšanas meloja, bet mans kaķis pēc dažām dienām nomira. Man vairs nav uzticības tur vest vēl kādu mājdzīvnieku.

K kokakola262 22.09.2019

Jūtu jums līdz,bet tas nav normāli,kā šādi strādā,it īpaši ar dzīvām prasībām,un vēl protams,ņemot no cilvēkiem nenormālas naudas summas,zinot,ka saimnieks atdos pēdējo kaut tik dzīvnieciņu,izglābti. Kauns un negods tādam darbam.