Dr. Beinerts - AIZVĒRT !!!!

Vakarpusē pamanīju, ka mans kaķis atteicās no barības un ūdens, tikai sēž pie bļodām sarāvies čokurā. Kaķim uz deguna un mutē bija izveidojušās asiņainas čūlas . Simptomi bija viegli pamanāmi . Sapratu, ka steidzami jārīkojās un kopā ar kaķi devos uz Dr. Beinerta diennakts veterinārā klīniku.Dežūrējošais veterinārais ārsts veica kaķa apskati, nomērija temperatūru, kaut ko iepotēja un teica, ka nekas īpašs nav noticis var doties mājās, rītā ar kaķi viss būs labi! Protams par desmit minūšu vizīti un mananipulācijām es samaksāju pilnā apmērā!!!Devos uz mājām, bet prāts bija nemierīgs, jo īsti ārsts nepaskaidroja, kas ar kaķi noticis!Nolēmu aizbraukt pie cita ārsta uz KAVET klīniku (Klīnikas Adrese: Rīga, Brīvības gatve 333a)!Ārsts uzreiz man pateica, ka kaķa stāvoklis ir ļoti smags, jo visi simptomi liecina par Kalici vīrusu ( šī slimība var būt nāvējoša). Nepieciešamas stacionārs, lai varētu kaķim intravenozi ievadīt nepieciešamās zāles un fizioloģisko sķidrumu. Tā pateicoties manai iekšējai balsij un KAVET ārstiem izdevās divās nedēļās izārstēt manu mīļumu.Kā veterinārais ārsts no Dr. Beinerta klīnikas var nemaz neievērot, ka kaķis ir slims ar Kalici vīrusu? Kas tas par ārstu?Iesaku kārtīgi pārdomāt pirms uz turieni doties!!! Ja man būtu teikšana Dr. Beinerta klīniku aizvērtu ciet!!!

U

K Kristīne 23.12.2010

Man ir laba pieredze ar savu kaķi Dr.Beinerta klīnikā. 8 dienas kaķis pavadīja stacionārā un izveseļojās no vīrusa, kas bija ielaists līdz pēdējam (nebija potēts) un Ķekavas klīnikā Bufo, kur aizvedām sākumā nekonstatēja slimības nopietnību. Šajā klīnikā kaķa ārste bija sieviete, laipna un iejūtīga. Kad redzēja, ka viens ārstēšanas kurss nepalīdz, uzsāka citu kursu. Mans kaķīts izdzīvoja. Kad zvanīju un interesējos katru dienu par kaķa veselību, man vienmēr atbildēja laipni un uz visiem jautājumiem. Jāmaksā bija daudz - ap simts latiem (12 lati 1 diennakts stacionārā), bet man iedeva 20% atlaidi. Turklāt vēl vienā citā gadījumā - aizvedām mazu atrastu kaķīti, kuru gribējām paturēt, lai apskatās, vai nav kādas slimības vispārēji. Jautājām, cik jāmaksā par konsultāciju. Teica, ka parasti 8 latus jāmaksā, bet no mums nepaņēma naudu par atrastā kaķīša apskati. Nezinu, vai tā rīkotos arī jebkurā citā klīnikā.

V vetiņš 10.01.2011

3465 - tev skauž, ka viņš var sievai nopirkt X6 + privāto numuru, kuru nemāki pat izlasīt..? nevis liiize, bet LIJA.
Ja tev zobs uz Beinerta X5 un viņa sievas X6 - tas nudien nekādā veidā nav saistīts ar kaķu sterilizēšanu vai cenu par vizīti - visus vizītes maksā 5-8LVL, nesaprotu, par ko tu čīksti:P

E es un suns 31.01.2011

Cenas ir padārgas, bet ņemt vērā to, ka naktī, kad citas klīnikas nestrādāja un mums mašīna bija saplīsusi, Beinerta klīnikas ātrie ieradās ļoti ātri un šoferīts mūs vēja ātrumā aizveda līdz klīnikai, tad man bija pilnīgi vienalga - cik tas maksās, jo tobrīd suns varēja noasiņot man uz rokām mājās, jo asinis gāzās straumēm. Pateicoties operatīvai klīnikas darbinieku rīcībai, mana sune jau pēc pāris stundām varēja doties mājās. Jā, tajā ātrumā sajauca īpašniekus (mani un draugu), jā, jaunā šoferīša pirmās izteiktās aizdomas par to, vai tik suni nav notriekusi mašīna, nebija pareizas. Bet ārsti savu darbiņu paveica godam. Un galvenais rādītājs manās acīs - SUNS IR DZĪVS, laimīgs un vesels un bez jebkādām komplikācijām!

N Natalja 06.02.2011

Nepiekritu, ka visu ir vainojams vetarsts. Vakar aizvedam divus kakus uz parasto apskati-darba viniem tiesam netrukst. Apskatija, un konstateja ka jatira zobi, un jadot pulveris imunitates pacelsanaj-kopa ar apskati un medikamentiem mes tur samaksajam-50, 00 lv! Un ko tagad!?-jalama, ka tik dargi? jalama, ka pati netiksu gala ar majas arstesanu!?-(diezgan pagruti un no malas sapigi izskatas ka es viniem dodu zales, ka tiru zobus, un smereju dipsi...) Mes neesam pieradusi pie kartigiem musu milula arsta apskatiem!!! ja dargi sanak... Bet, ko darit-naudinja bija, un kakus mes milam... Un ari-jaseko lidzi!!! pat ja liekas ka viss it ka kartiba, bet kaut ka savadak soreiz uzvedas-nevajag gaidit, kad kakis vaj sunits pec 3 dienam piemeram needis, vaj kad jau teces asins...(nedot Dievs!) Jaseko lidzi!!! VINI IR TADI PASI KA MES! Nu, bet ari-saimniekam IR tiesibas izveleties SEv un MILULIM tikamo arstu!

D Dace 20.09.2011

Tādu vet klīniku vēl pameklēt vajag, ja jau Rīgas Dome ir piešķīrusi naudu tam, kad maznodrošinātie var atnest vienu dzīvnieku uz sterilizāciju un maksāt pusi tā jau ne mazās naudas, tad jautājums kāpēc tā nav.Esmu maznodrošinātā un gribēju kaķenīti sterilizēt, man paprasīja 40Ls un nekādas atlaides nav.Es jau nesūdzos par to summu, jo katrs uzņēmums nosaka savu, bet kādēļ tad ir jāmāna cilvēki?????NEGODĪGUMS.KĀDĒĻ TĀDA REKLĀMA RAIDĪJUMOS...KAUNS!!!

A Aleksansdrs 29.01.2012

Klinika Doktora Beineta samaj luchshaja v Latvii i ne pobojus skazat v Pribaltike! Vse kto ljet grjaz na Doktora beinerta eto podpevali teh neudachnikov-veterinarv, kto ne populjaren sredi vladelcev zhivotnih. Zakroite svoi mikrobnie rti! Ja i vse moi mnogochislennie druzja, vladelci zhivotnih poljzuemsja i budem poljzovatsja uslugami kliniki Doktora Baeinerta i vam, "bakterijam" i "mikrobam" nikogda ne udastsja ochernit imja luchshej kliniki!

F FRITZ 26.09.2016

tu esi trols vai vienkārši deģenerāts??!

V Vīra draugs 29.01.2012

Mēs dzīvojam ārpus Rīgas, bijām griezušies vairākās klīnikās, bet tomēr atradām īsto Brīvības gatvē 333a tiešām labi ārsti, dzīvnieku pat no viņpasaules var atgriezt.

K kipiters 23.03.2012

Šī klīnika ir pati labākā, ārsti paši jaukākie...Vēlos izteikt lielu pateicību dr. J.Beinertam par atsaucību, izpratni, attieksmi, šim ārstam ir zelta rokas. Viņš mums deva cerību, darīja visu, lai palīdzētu mūsu suņukam. Visas tās stulbības par naudu u.t.t. nav taisnība, varu teikt, ka vienu operāciju ārsts veica par maksu, bet, par otru, mēs nesamaksājām ne santīma. Noliecu galvu šī ārsta un viņa komandas priekšā! Nespēju vārdiem aprakstīt to pateicību, ko vēlētos pateikt. PALDIES!

O Olgis 11.12.2012

В этой клинике единственный ВРАЧ-это сам Бейнерс! К сожалению он принимает только 1раз в неделю. Не водите своих питомцев к другим врачам этой клиники!!! У нас недавно заболела собака и мы попали к доктору Евгении, она нас три дня лечила от воспаления кишечника, затем другая нас лечила от увеличенной селезенки.Каждый день моя собака лежала под системой по 6 часов!!!Нам выписывали лекарства на которые выявилась аллергия, но нам все равно их прописывали, причем доза превышала допустимую наполовину!!! В итоге, спасибо огромное доктору Бейнерсу за то, что он принял нас не по записи и без всякой очереди!!! Он поставил нам сразу правильный диагноз!!! У собаки было пред инфарктное состояние!!! Ей надо было лежать дома, а не таскать ее каждый день в клинику!!! Низкий поклон доктору!!! Сейчас собака идет на поправку только благодаря ему!!! А остальных врачей надо отправить на живодерню!!!

O Olgis 11.12.2012

D djinita 25.04.2014

Es arī emu neapmierināta ar viņiem,
mans noklīdušais suns pavadīja pie viņiem nakti, dabūju samaksāt 35, euro tikkai par ko par naktsmājām tā kā labākajā viesnīcā, nu plēš bargu naudu uz citu cilvēku nelaimi, baigais kantoris, un kur var uzzināt vai tas bija likumīgi no viņu puses?

S Sunīc 20.07.2015

Es noteikti neiesaku nevienam šo klīniku.
Manu šķirnes sunīti, izmeklēja un ārstēja PATS DR.BEINARTS! Pirmajā apmeklējuma reizē vēl īsti neizpratu procesu, bet otrajā apmeklējuma reizē, man jau šķita aizdomīgi, ka praktiski ikvienam suņukam, kas ienāk pa šīs klīnikas durvīm - pēc reglamenta jāsaņem sistēma vēnā un drošības pēc arī vēl zem ādas. Un tā vismaz kādas 3 reizes.
Sunim ārstēšana tika uzsākta neveicot asins analīzes, bet USG un drošības pēc arī RTG gan tika veikts. Jo cenrādī šīs opcijas maksā vairāk...
Sunim pēc otrās apmeklējuma dienas, kurā tika veikta i/v sistēma un škidruma savadīšana arī skaustā zem ādas, kļuva vēl sliktāk nekā pirms apmeklējuma.
Iekšējā sajūta teica, ka vajag pakonsultēties vēl arī pie cita ārsta. Citā klīnikā pēc vienkāršas terapijas suns sāka atlabt.
Secinājums: uz Beinerta klīniku var iet tikai tad, ja tiešām nav kur likt naudu un nav žēl pazaudēt savu mīluli.
Divas apmeklējuma reizes Beinarta klīnikā man izmaksāja 170 eur. Rezultāts - nekāds.
Nožēlojama klīnika, kas mēģina sapelnīt un bezpalīdzīgu dzīvnieku rēķina.

A Alex1972 11.10.2015

Клиника Докторта Бейнерта-лучшая! Молодой врач Лаурис вообще супер! Видно, что для него это не "конвеер", а настоящая любовь к животным. Нашу кошку около 3х месяцев назад спасли с того света. Кстати, нам удалось пообщаться и с самим владельцем клиники, и остались только положительные эмоции. Тут кто-то писал, что "у них дорого"...-не знаю, нам визит обошелся даже дешевле, чем в других местах. Кстати, за дневной стационар не взяли вообще ни цента. В следующий раз-только к ним. Наша Мадлена передаёт личные приветы и наилучшие пожелания всей клинике и лично доктору Лаурису!:)
Александр и Татьяна

S sergej7 11.04.2018

Ludzu atsaukties visus kuri pazaudeja (nekompetences;nepareizas diagnosis deļ utt ) savus majdzivniekus. Rakstit man!
Jãrzksta sūdzību Veterinārā biedrībā par licences atsaukšanu.
Прошу отозваться всех кому навредила клиника Dr.beinert ,неправильно был поставлен диагноз,выкачивание денег,некомпетенция врачей и т.д.Пишите мне.Нужно подать жалобу о лишении их лицензии в общесто ветеринаров.

E Elīna Liepiņa 10.06.2018

Lūdzu uzrakstiet savus kontaktus,mes arī vēlamies iesniegt sūdzību par paviršu darbību