www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Neprofesionālisms

Dr. Beinerta veterinārā klīnika - Neprofesionālisms

Viss sākās ar to, ka savu kaķēnu aizvedām uz klīniku pēc traumas, ko kaķēns guva izkrītot pa logu. Uztaisīja rentgenu, viss bija kārtībā. Secinājums-stipri sasista ķepa, nedaudz krakšķ locītāva. Sašpricēja diezgan daudz zāles, bet, kuras pati atceros bija antibiotikas, urīnizvadu zāles (bija ievadīts arī fizioloģiskais šķidrums), dažādi vitamīni un iedotas uz mājām špricējamas zāles, kas noņems nelielo pampumu un sāpes. Mani jau tā pārsteidza zāļu daudzums, protams, nerunājot vēl par papildus vitamīniem, ko izrakstīja, tikai, lai vēl iekasētu naudu, bet tā būtu mazākā bēda.
Pēc nedēļas kaķim sākās liela vemšana un kaķis neizskatījās īpaši laimīgs, kāds bijis pirms tam. Protams, ar steigu atkal vedām pie paša doktora. Kaķēnu iztaustīja un pajautāja vai esam potējuši ķaķēnu poti, atzināmies, ka vēl neesam paguvuši. Neko man nepaskaidrojot, viņš saviem padotajiem atkal lika vest kaķi uz procedūru telpu, lai sašpricētu. Kad špricēja zāles, man diktēja, ko špricē un atkal kaķēnam špricēja tieši tās pašas zāles, kuras ieprikšējā vizītē, kad tika traumēta kāja. Un līdz vizītes beigām tāpat man īsti nepaskaidroja, kas par kaķu vīrusu tas ir, jo pats stostoties neko nemācēja teikt, tikai tika primitīvi savadītas daudzas zāles.
Pēc dienas kaķim kļuva nevis labāk, bet ar vien sliktāk. Kad vairs nevarēju noskatīties uz kaķi, es meklēju diennakts klīniku, jo tas bija sestdienas vakars. Steigšus ar asarām acīs aizvedām uz DZĪVNIEKU VESELĪBAS CENTRU. Tur daktere ļoti nāca pretī un nekavējoties teica, ka kaķis ir jāliek pie sistēmas un jāatstāj pie viņiem. Tad man ienāca prātā jautājums-kāpēc Dr. Beinertam šāds piedāvājums nebija, ja kaķis ik pēc stundas vēma un nebija spējīgs pats paiet? Arī man pašai bija grūti piespiedus barot kaķi un bezpalīdzīgi noskatīties, ja nezinu, kas kaķim kaiš.
Šovakar pēc vairākiem rentgeniem un analīzēm no veselības centra uzzināju, ka kaķēnam ir kaķu mēris. Es biju protms šokēta, bet vilku paralēles, kur kaķis ko tādu varēja noķert, ja kaķis dzīvo dzīvoklī un savas dzīves laikā ārpus mājas ir bijis tikai uz Beinerta klīniku un šī slimība parādījās nedēļu pēc pirmās vizītes ar sasisto ķepu. Protams, arī pati esmu vainīga, ka laikus neaizvedu kaķi sapotēt pret šīm dausmīgajām slimībām, bet kurš varēja paredzēt, ka nelaime ar ķepiņu iznāks pirmā vizīte pie ārsta pirms pošu taisīšanas. Tāpēc galvenokārt es uzskatu, ka šajā klīnikā par tādu lietu kā STERILUMS NAV PADOMĀTS, jo pirmās vizītes laikā, kas ilga 1,5h veda iekšā vairākus ielas kaķēnus-bezpajumtniekus, kuri ir vislielākie slimību pārnēsētāji. Manuprāt, ja tomēr šī klīnika ir arī klīnika, kas reģistrē un apskata ielas dzīvniekus, tad tam ir vajadzīga cita noslēgta telpa, kurā neapskata arī dzīvniekus, kuriem ir šajā dzīvītē nedaudz vairāk paveicies. Nemaz nerunājot par neprofisionalitāti kaķīša izmeklēšanā, kas ilga minūti-vai, sāp vēderiņš, nu tad uz procedūru telpu sašpricēt.
Tāpēc esmu ļoti pateicīga par pretīmnākšanu veselības centrā, kurā primitīvā apskate ilga 20 minūtes nevis minūti. Tagad tikai atliek cerēt, ka mazā dzīvībiņa izdzīvos, jo viņai paliek ar vien labāk un ir beidzot spējīga pati ēst. Ir priekšā dārgs atveseļošanās process, bet mēs ceram, ka kaķēns varēs atkal mājās ieviest dzīvību.

E