LV RU
www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Absolūta nekompetence

Dr. Beinerta klīnika - Absolūta nekompetence

Uz Dr. Beinerta klīniku Ģertrūdes iela aizvedām savu mīluli - istabas kaķi, kurš gandrīz bija pārstājis ēst.
Tā kā mūsu kaķis bija ļoti liela auguma un ar milzīgu apetīti, tāpēc, ilgi negaidot, devāmies uz šo klīniku ar domu, ka, jo ātrāk sāksim ārstēšanu, jo labāk.
Bijām gatavi uz jebkādiem tēriņiem, jo šis kaķis ģimenei bija daudz vairāk kā kaķis!
Braukājām katru dienu uz šo klīniku, kur mūsu mīluli ārstēja nedēļu - ārstēšanas rezultāts ir tāds, ka mūsu kaķis 7.dienās ir noārstēts beigts, un kā izrādās ārstēšana notika pat īsti neuzstādot precīzu diagnozi, lai varētu dot precīzas zāles un citas precīzas med. manipulācijas.
Paldies Dr. Beinerta klīnikai! Tas augšā redz visu un katrs, reiz, saņem pēc nopelniem! To jums arī novēlu!

Atbilde no Dr. Beinerts Support Pārstāvja atbilde 11.01.2019

SAUSI FAKTI BEZ KOMENTĀRIEM

Pirmā vizīte 01.01. naktī – ...neēd vairākas dienas, nav attārpots, nav vakcinēts,...
Ieteiktas asins analīzes – atteicās (padomāšot),...sāpīgs vēders. Uzsākta simptomātiska ārstēšana, nozīmēta atkārtota vizīte, medikamenti mājās, nākošajā dienā nevarēšot tikt.

Neieradās ne otrajā, ne trešajā, ne ceturtajā, bet 06.01. pa 6 dienām zaudējis 600 gramus(!), t.i. 10% no svara,... it kā esot juties labāk (?), izteikti dehidratēts, pavisam vārgs.
Veiktas asins analīzes – smaga hepatoze, nozīmēta vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfija.
Nekādi terapeitiskie pasākumi rezultātu nedeva...USG tā arī netika veikta – varbūt jaunveidojums?

Komentāri (13)

donna b 11.01.2019

Es atvainojos, izklausas ka jums ir parbarots kakis ar gremosanas problemam un Beinerta klinikas atbilde visai kompetenta. Tad kur ta vaina, varbut nevajag tik daudz riit dzivniekam?

Rādās, ka vienīgais patiesais teikums šajā sacerējumā ir "Paldies Dr. Beinerta klīnikai!"

Mo Modris Urtāns 12.01.2019

Dr. Beinerta klīnika! Beidziet melot!
Pirmkārt. Kaķis pie jums tika atvests 01.01. vēlu vakarā un uzturējās pie jums līdz 02.01. naktij.
Otrkārt. Kaķis tika apsekots un tika pateikts, ka viņam ir iekaisums. Vēlamā nevis nepieciešamības formā tika izteikta vajadzībā pēc asins analīzēm, no vēlamās formas tika saprasts, ka analīzes nav tik nepieciešamas!
Treškārt. Ja personāls aizmirst pateikt, ka uz atkārtotu vizīti ir jāierodas konkr;etā datumā, vai personāla slikto komunikācijas prasmju dēļ klients to nav sapratis, tad tā nav klienta vaina, bet personāla komunikācijas prasmju trūkums!
Ceturtkārt. Asins analīzes tika veiktas otrajā apmeklējuma reizē. Pēc tām klīnika secināja, ka tās neesot nemaz tik sliktas - respektīvi, pāris rādītāji esot pašvaki, bet kopumā nav slikti!
Piektkārt. Uz otro vizīti ieradāmies pēc 5.dienā, nevis kā jūs melojiet, ka pēc 6dienām. Kaķis nebija zaudējis 600 gramus svara, jo personālam 2 reizes tika norādīts, ka pirmajā vizītē kaķis tika nosvērts ar somu, kura sver aptuveni 0,5 kg!
Sestkārt. Pēdējā vizītē personāls, apskatot kaķi, teica, ka kaķis neesot dehidratēts nevis tā kā jūs melojiet, ka ir!
Septītkārt. Caurskatīt kaķi ar rentgenu vai ultrasonogrāfiju pats piedāvāju jau pirmās vizītes laikā, uz ko man tika atbildēts, ka tas neesot nepieciešams, jo tas esot iekaisums.
Astotkārt! Neveiksmīgu ārstēšanu protams vienmēr var attaisnot ar kādu iespējamību, kuru nevar pierādīt, šajā gadījumā ar iespējamu jaunveidojumu.
Devītkārt! Ja kaķis pāris stundas pēc klīnikas apmeklējuma nomirst, tad tas ir tikai un vienīgi klīnikas neprofesionalitātes un nekompetences nopelns!
Komentētājai donnai varu ieteikt nebāzt degunu ne savās darīšanās. ak jā - mūsu kaķis ēda! Ja jūsu ģimenē rij, tad labi jums pierīties!

Co CONJUNCTION 14.01.2019

Vai tad dakterim-speciālistam nebija jāsaprot,cik bēdīga ir sItuācija,un viņa pienākums nebija būt humānam ,informēt kaķa saimniekus par iespēju iemidzināt. Vai
pareiza rīcība saņemot samaksu par pēdējo vizīti,likt vest dzīvnieciņu mājās , lai pēc pusotras stundas no klīnikas apmeklējuma dzīvnieks sāpēs un nokās nomirtu.

Ma Maaris12345 14.01.2019

Izsaku līdzjutību kaķa saimniekam. Nebūtu slikti painteresēties pie juristiem, varbūt šo kaktu kantori var saukt pie atbildības par nolaidību, kura novedusi pie dzīvnieka nāves. Ja dzīvojam tiesiskā valstī, tad ikvienam būtu jāatbild par savu nepareizu darbību vai bezdarbību. Izskatās, ka akmens metams arī šīs jomas kontroles un uzraudzības dienestu virzienā.

Arkukušjans 14.01.2019

Daudzi bezatbildīgi dzīvnieku īpašnieki savus mājlopus 1x aizved pie vetārsta tad, kad tam nabadziņam jau tuvojas gals un gaida brīnumu no Beinerta. Neattārpots, nepotēts, nereģistrēts, rij visu ko pagadās. Kad lopiņš jau Tuvu nāvei, droši vien var veikt kaut kādus reanimācijas pasākumus, bet atkal, maksāt par to īsti negribas, dārgi. Kas vainīgs, klīnika.

Neieradās ne otrajā, ne trešajā, ne ceturtajā? Kā ziskaidrot šo?
Un šo? Ieteiktas asins analīzes – atteicās (padomāšot). Ko nozīmē nesaprotami pajautāja? Franciski runāja, vai?

Cr critical thinker 14.01.2019

Uz otro vizīti ieradāmies pēc 5.dienā, nevis kā jūs melojiet, ka pēc 6dienām === Braukājām katru dienu uz šo klīniku. labs stāsts

Me medicnasmasa 14.01.2019

Sauksim lietas īstajos vārdos?! Kaķis nevis liels, bet visticamāk resns un pārbarots ar desām, nevis kaķu barību. Attārpots nav un vakcinēts arī nav. Tad saimniekam ir jābūt atbildīgam pie dzīvnieka nāves nevis vetārstam, kas cenšas darīt ko var, kad jau viss ir slikti. Ja jau kaķis bija tik svarīgs tad kāpēc neteicāt ka gribat asins analīzes lai gan tikai iesaka. Šeit gan izskatās pēc saimnieka spēju trūkuma izvērtēt situāciju un saprast informāciju, kā arī uzdot jautājumus.

Ma Maaris12345 14.01.2019

Kaķa saimnieks pietiekoši precīzi, pa punktiem ir aprakstījis "ārstēšanas" gaitu. Skatos, ka dažiem šeit problēmas ar teksta uztveršanu un izpratni. Tā kā saimnieka versija krasi atšķiras no klīnikas versijas, iesaku vērsties attiecīgās iestādēs, lai izvērtētu "ārstēšanas" gaitu. Ja kā saimnieks raksta, ar diagnozi IEKAISUMS, nedēļas laikā kaķis ir noārstēts līdz nāvei, tas nav normāli. Tas nozīmē, ka ārstēšanā pieļautas rupjas klūdas un nolaidība.

No Nopūta 14.01.2019

Izskatās, personāls, atspēries, mēģina attaisnoties (ceru, tāpēc, ka mazāk apmeklētāju un, līdz ar to - vairāk laika taisnoties).
Man ir ļoti žēl, ka uz šo iestādi, zvēru bendes namiņu, cilvēki joprojām turpina vest savus mīluļus, jo, kamēr viss ir labi, neviens informāciju/atsauksmes nemeklē, bet, kad ir slikti, nav laika interesēties. Katru reizi, kad apmeklēju aptieku šīs klīnikas ēkā, gribas saķert izmisušos saimniekus, kas atveduši savu zvēru pēc palīdzības, aiz rokas un brīdināt, lai bēg, ko kājas nes.
Iespējams (tikai IESPĒJAMS), šī klīnika der, lai veiktu obligātās potes (arī bez garantijas, ka doza būs īstā, atceroties, ka draugu kaķi pataisīja par kropli uz mūžu, nepareizi aprēķinot narkozi, kad veica kastrācijas operāciju) vai atblusotu, notīrītu zvēram zobus u.c. primitīvām manipulācijām.

An Andis5 15.01.2019

Sauksim lietas īstajos vārdos! Ja kaķa stāvoklis klīnikā tika novērtēts kā apmierinošs, tika iedoti medikamenti iekaisuma ārstēšanai, bet pēc 2 stundām kaķis nomiris, tātad klīnikā ir pārdozēts ar medikamentiem vai doti nepareizi medikament, kas šo kaķi nonāvēja. Tātad kaķis ir nonāvēts neprasmīgas ārstēšanas, vai kā šeit jau tika minēts, kļūdas vai nolaidības dēļ ! Ja tas vēl ir iespējams, tad īpašniekam jānoskaidro kaķa nāves cēlonis un, ja pie vainas klīnika, tad ar prasību pret šo klīniku jāgriežas tiesā. Varu palīdzēt( bez atlīdzības) ar šī jautājuma juridisko pusi.

An antibeinerts 16.01.2019

Jau tiku rakstījis, ka Beinerta klīnikā viss ir kaitinošs, uzsveru - VISS! Protams - pats beinerts vispirmām kārtām! Cerēsim, ka Andim izdosies palīdzēt nabaga nelaimīgajam kaķa saimniekam, Vienu gan varu pateikt, ka tam beinertam trakoti labi advokāti un rokas pārāk spalvainas, es mēģināju cīnīties, bet man nekas īsti nesanāk jau pirmajā instancē, cilvēki neaktīvi un neatsaucīgi, neviens meko konkrētu kolektīvai sūdzībai neuzrakstīja.

Te pavisai cits gadījums, skaidrs un saprotams, izskatās, ka varēs paņemt pie dziesmas to beinertu beidzot vienreiz!

Andim5 respekts un uvažuha par nesavtīgu pilsonisko nostāju, CIENU un paldies!

Ol Olga7510 01.02.2019

Nedēļas laikā sazāļot un nonāvēt kaķi, kuram ir konstatēta diagnoze-iekaisums, to nu vajag prast. Kaķis ir izturīgs dzīvnieks, un ne velti tautā saka, ka viņam ir 9 dzīvības. Apsveicu klīniku ar panākumiem šajā jomā, jums tas ir izdevies. Šādus veterinārus ir jāsauc pie atbildības un jāsēdina cietumā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes