www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Par ārstu vienaldzību un bezatbildību

Dr. Beinerta diennakts veterinārā klīnika - Par ārstu vienaldzību un bezatbildību

Kad kaķēniem apritēja 5 nedēļas, paralēli mammītes zīšanai, sākām tos radināt arī pie nopietnākas pārtikas. Pēc 4 dienu ēšanas pamanījām, ka viens no kaķēniem nevar nokārtoties, aizdomas par aizcietējumu - steigšus 05.11.2016. Ap plkst. 20: 00 devāmies uz Beinerta diennakts veterināro klīniku. Ārsts - pusmūža vecis ar akmens seju, paspaidīja kaķēnu un noteica diagnozi - neattīstīta anālā atvere, kā rezultātā praktiski nekas nenāk ārā. Viņš neko nevar izdarīt, pateica, lai vedam uz Jelgavas klīniku un aizsūtīja mūs mājās. Neaizmirstam, ka ir sestdiena un Jelgavas klīnika sāk darbu vien pirmdienā. Kritām panikā, agrā svētdienas rītā vedām kaķēnu uz Ogres klīniku. Diagnoze, protams, nemainījās, tač ārsti veica kaķēnam klizmiņu, iztīrīja zarniņas, pastāstīja kā rīkoties, izrunājām, kad būtu iespējama operācija. Ja būtu sekojuši Beinerta klīnikas slepkavu komandas ieteiktajam, kaķēns noteikti nebūtu nodzīvojis līdz šim brīdim. Ja jūsu mīlulim ir nopietnas veselības problēmas, nevediet to uz Beinerta klīniku, ja vēlaties, lai tas izdzīvo.

G

Latviešu tautas 09.11.2016

ARPRĀTS!

K Kent 09.11.2016

nebaidies ar tavu atveri tas nenotiks!

Latviešu tautas 10.11.2016

Es baidos par romaxsoft: viņam nav seksa partnieri un viņš liito gurķus un skruvgriežus...

K Kent 10.11.2016

es tev paradisu romaxsoft!!!

Latviešu tautas 12.11.2016

Kad paradisi?

Paldies par rūpēm, Vladlat, bet uzmanies - tavs Kents kļūs greizsirdīgs.