www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Dzīvnieku slepkavas

Dr. Beinarta Klīnika - Dzīvnieku slepkavas

Nevediet savu dzīvnieku uz to klīniku. Slepkavu varza, ne ārsti. Es turp aizbraucu, jo neticēju tam, ko saka. Un man vajadzēja klīniku kas strādā naktī un kuru varu visātrāk sasniegt. 2 dienas "ārstēja" suni, trešajā dienā attapās, ka nepareiza diagnoze, izoperēja, taču par vēlu. Tas netraucēja noplēst gandrīz 600 eiro par "pakalpojumu". Es savu sunīti apbedīju un otru suni uz turieni nevestu pat tad, ja tā būtu vienīgā klīnika, kuras durvis ir vaļā.... Diemžēl tikai pēc nelaimes aprunājos ar draugiem un paziņām, un bez kādas pārspīlēšanas saku - katram no viņiem bija vai nu personīga slikta pieredze vai paziņu lokā dzirdēta slikta atsauksme par šo "kantori". Un jā - šajā klīnikā jums vienmēr laipni piedāvās dzīvnieku iemidzināt, pirms mēģinās to nogalēt "ārstējot" par jūsu naudu.

L Lailailai 15.11.2015

Man diametrāli pretēja pieredze. Paldies Beinerta klīnikai un dr.Beinertam personīgi. Dakteris komunikabls, labprāt stāsta un informē par gaitu. Iesākumā bija doma sunim ķepu amputēt (neveiksmīgs lūzums), pierunājām uz operāciju - 6 mēneši un suns jau rikšo " kā zirgs", samaksājām - jā daudz, bet tur neko nevar darīt (galīgi greizi, ka valsts neatdod kaut tos pašus 25% par pakalpojumiem, jo nodokļus maksāju gan es, gan klīnika), bet tomēr - LIELS PALDIES klīnikai un dr.Beinertam personīgi. Rīvis skrien kā traks ;))), zeme dun, un klibo tik tad, kad uz viņu skatās

Harold 16.11.2015

Jo lielāka klīnika, jo lielākas iespējas kādu negatīvu komentāru atrast. Par pozitīvo jau reti kad raksta.

N nepiekasos, bet... 16.11.2015

Japareizi saprotu vārda "sūdzības" jēgu, tad šeit ir vieta tieši tām un nevis pateicībām. Paviršība un vienaldzība - joprojām divi vārdi, kas raksturo šo iestādi.

L Lailailai 19.11.2015

Pateicībām vieta ir visur un vienmēr. Tāpat arī nāvei un dusmām. Sērojot cilvēki iziet cauri vairākām fāzēm. Un viena no tām ir vainīgo meklēšana. Ļaunprātīga nodarījuma gadījumā (vai aizdomās) iesaku griezties policijā un dzīvnieku aizsardzības biedrībā. Sūdzības nebūs pareizais adresāts, kur izsērot bēdas.

K kristine8 20.11.2015

Jūtu Jums līdzi...
Manu kaķīti arī tas slepkava nogalināja, viņš arī ir melis, kad Beinertam raudadama teicu, ka mans kaķītis ir piemiņa no mammas, kura nesen nomira, viņš smaidot, meloja, ka esot jau teicis, ka kaķis nav ārstējams.
Dievs visu redz, un, tev, Beinert, nāks atmaksa no Dieva par to, ka liki ciest sāpes kaķītim un man.
Lūk te var izlasīt manu sūdzību:

K kristine8 20.11.2015

Beinerts sadarbojas ar Rīgas domi, tāpēc šajā dzīvē viņš diez vai tiks sodīts. Un diemžēl turpinās mocīt un nogalināt nevainīgus dzīvniekus.
Policijā ieteiks griezties tiesā.
Tiesā griezties ir bezjēdzīgi, jo Beinerts savus noziegumus izdara tā, ka to ir grūti pierādīt.
Savu pilsoņu pienākumu es izpildīju, Dzīvnieku aizsardzības biedrībai un Nilam Ušakovam uzrakstīju.
Vai no tā būs kāds rezultāts, šaubos, bet vismaz es izdarīju to, kas jāizdara.

N nepiekasos, bet... 21.11.2015

Man pilnīgi vienalga, ja kādam šķiet, ka man nav taisnība utt. Šajā klīnikā tika pieļauta rupja kļūda, uzstādot diagnozi, kā rezultātā nomira dzīvnieks. Protams, ka ir veiksmīgi stāsti, manējais tāds nav, zinu n-tos, kuri tādi nav un nekas mani nepārliecinās, ka šajā klīnikā ievest dzīvnieku ir droši. Amatieri, kuri trenēsies uz jūsu dzīvnieka un, ja paveiksies trāpīt diagnozē vai, ja vajadzēs vien poti zemādā iedot vai sistēmu uzlikt, būs jau labi. Gan jau būs. Vēlreiz silti iesaku - NEVEDIET !

B brise 22.11.2015

Nu nezinu!Es gan tikai labu varu teikt par to Beinartkliniku Gertrudes ielā!Savu minceni vedu dakterēt, vai konsultēt tikai uz turieni!Arī -Avotu66, labas un gudras meitenes.Par cilvēkiem nekur pasaulē nerūpējas tā kā tur rūpējas par kustoņiem!

L Laines 12 08.12.2015

Man ar liekas, ka sūdzība nav adekvāta. Manējais suncis, kad bija 4 mēn vecs kucēns, salauza abas priekšķepas. Operācija ilga visu nakti un tagad sunim 3 gadi un skrien kā zirgs. Tiesa gan operēja dakteris Lauris. Ir jāsaprot, ka dzīvnieku medicīna un cilvēku medicīna krasi atšķiras, un diagnozes noteikt ar nav tik viegli, ņemot vērā, ka medicīna ir daudz senāka zinātne. Tomēr tā strauji progresē. Tas ir vājšs mierinājums, kad sēro par savu dzīvnieciņu, tomēr vajag atstāt veselo saprātu un saprast, ka neviens tur tīšuprāt dzīvnieciņu nav nonāvējis. Domāju, ka Beinarta klīnikā palīdzēs vnm ja tas būs iespējams.

N nepiekasos, bet... 21.12.2015

" Man ar liekas, ka sūdzība nav adekvāta" - Tu to nopietni ?! Ja Tavam sunim ar lauztām kājām operācijas vietā tajā klīnikā skaustā iepilinātu pretblusu pilienus un teiktu - teci nu - tad Tu būtu turpat kur es ar savām emocijām, tāpēc nevajag teikt, "ka sūdzība nav adekvāta". Ir vai nav - to zinu tikai es pati.
Es šeit neuzrakstīju, lai "izietu cauri bēdu fāzēm", kā te daži izsakās. Uzrakstīju tāpēc, ka redzot visu bildi kopā, varu droši pateikt - ka tas kas notika tajā klīnikā, bija ŠAUSMAS, nevis rūpes par dzīvnieku.
Un vienaldzību un paviršību nevar nosaukt par "ļaunprātīgu nodarījumu", lai gan tieši tāds tas ir.

E elli1585 21.12.2015

Piekrītu! Man arī ļoti slikta pieredze ar Beinarta klīniku. Nepareizi noteikta diagnoze, nepareiza ārstēšana un dzīvnieka vairs nav. Toties naudu prot paņemt.

K kristine8 22.12.2015

Strādā tas slepkava gandrīz 15 gadus un vēl tikpat strādās, jo iestādes, kurās var par viņu sūdzēties, atbild, ka pēc pārbaudes veikšanas nekādus pārkāpumus nekonstatēja un viņu likums nosaka, ka sūdzības internetā nav jāņem vērā.
Tā kā vienīgais veids kā varat pasargāt dzīvniekus no ciešanām, ir brīdinot savus draugus, paziņas un radiniekus, lai neved savus mīluļus uz to elles iestādi. Tam slepkavam ir vairākas klīnikas, 4

M Mikassaimnieki 14.03.2016

Liels paldies dakterim Beinertam un viņa komandai par pofesionālu darba veikšanu. Suns bija apēdis kaut kādu svešķermeni, taču dakteri ātri un operatīvi atrada problēmu un suns ātri vien atguva veselību un dzīvesprieku. Īpaši priecēja tas, ka nebija nepieciešama operācija. Šajā klīnikā bijusi tikai pozitīva pieredze.

N nepiekasos, bet... 26.10.2016

Pirms neilga laika 5 kucēniem, kuri 2 nedēļu vecumā palika bez mammas, "pateicoties" Beinerta vienaldzībai, palika gads. Mums viss ir labi, viegli negāja, bet esam izdzīvojuši un izauguši, lai gan, ja paklausītu minētā ārsta ieteikaumam 2nedēļu kucēniem dod ēst sauso barību (!) ("nē, nevajag neko mērcēt, ja dikti ēst gribēs, kautkā apsūkās tos cietos graudus!"), visticamāk, nebūtu arī viņu... Nupat apritēja gads kā apglabāju kucīti un vēlreiz pārdomāju, kādai ellei viņai cauri bija jāiziet, lai galu galā padotos vientulībā izolatorā. Ārstu kļūdas maksā dārgi un runa jau nav par naudu. Šos par ārstiem es nesauktu, īpaši Nauri (vai Lauri), kurš no dzīvnieka, kas jau 2 dienas ir pusnemaņā no viņa "ārstēšanas", pamanījās izspiest mokošu kliedzienu, jo tā saspieda viņai vēderu, ka izraisīja iekšēju asiņošanu jau tā līdz padusēm sastrutojušā vēderā (pašu US atzinums, kad jau diemžēl viss bija "nodarīts"). Tik vien bija to zināšanu kā izdomāt, kas tas suns taču nevar pakakāt. Suns, kuram pie sepses 2 dienas vienkārši kaļķi pilināja un kurš ne tik vien kā neēda, pat nedzēra !
Ja nespēj sunim pēc dzemdībām pēcdzemdību sarežģījumus konstatēt un tā vietā pilina kaļķi, špricē magniju, stimulē sirdi, pēc tam (beidzot!) nosonografē, tad izoperē...diemžēl par vēlu, tad nav arī ticība, ka pēc visa iepriekšējā daudz centās, lai sunītei atsāktu nieres strādāt, vienkāŗsi pagaidīja, kamēr nomirst... Un kā to citādi lai nosauc, ja ne par spīdzināšanu?
Pašu viedoklis mirušo dzīvnieku atdodot ? ~600eiro un "tā jau medicīnā gadās", un ak jā - sauso barību mūsu veikaliņā tiem kucēniem nopērciet, ja nu izdzīvo...
Ja nav variantu, nesiet savus mīluļus, es to nedarītu, pat ja citur nebūtu kur...