daktera Beinerta vet klīnika - šausmas

Sveiki, veletos pastāstīt par šo klīniku.
Kādu rītu zvana mamma un saka ka mans suns aizmuka. Es protams atri sataisijos un braucu meklēt suni. Pēc vairaku h meklēānas uzzinaju ka suns ir Zasulauka patversme. Aizbraucot uz turieni Man paziņo ka sunjuks ir parvests uz ģertrudes 101. Protams ka brauc;am uz turieni un tik tiešām vinjsh tur bija, bet tādos apstākļos suns piesiets pie 1m garas ķēdes tada taka vanna. Man bija šoks viņam sanāk nokartoties un tur pat gulēt. Kad izņēmām viņu suni nebija iespējams turēt mašīnā jo tā smirdēja. Un atrodoties tur dažas min arī smaka pieķērās drēbēm. vienkār;si briesmīgi apstākļi.

E

Q QWE 24.01.2011

Naisssssssssssss...

E es 24.01.2011

Klauns esi! Tak saproti to, ka tā ir patversme nevis skaistumkopšanas salons. Pasaki paldies, ka tavs kustonis vēl ir dzīvs un tika savākts, nevis izkastrēts vai notriekts, vai apēsts.

Izlutinātie mērkaķi, atradušies lielie sūdzību rakstītāji, klauni. nevis patversme un suns bija smirdīgs, bet tava MUTE ! :D

E Evelīna 25.01.2011

Bet vai jūs Evija ziedojāt šai patvermei per peteicību suņa atrašanā?
Noteikti nē un tieši tādēļ tur tādi apstākļi. Jo vissi domā ka gan jau kāds cits palīdzēs:( Daļēji Piekrītu Es teiktajam.

O Olga 13.02.2011

ne soglashusj.obsluzivanie ocenj xoroshee, i otdeljnoe spasibo Dime za to cto sdelal nam uspeshnuju operaciju na slomannuju lapku