Bernarda vetklinika - PATEICĪBA

Pičuks bija sakāvies (kā jau pavasarī riktīgam runcim pienākas) ar citiem kakiem. Sakosts bija pamatīgi bet sākumā ārstējām majā paši saviem spēkiem. Kad kaķis atteicās ēst aizvedam uz Dr. Beinarda vetklīniku.Izrādījās, ka runcim ir sākusies vispāreja asins saindēšanas, brūču ir vairak kā bijam domajuši un izredžu izglābt kaķi praktiski nav .Tomēr Dr.Evgēnija Kondratjeva, kura tajā naktī dežūrēja, sāka cīnīties par mūsu Pičuka dzīvību.
Izsakām vislielāko pateicību Dr. Evgenijai Kondratjevai un visam vetklīnikas kolektīvam, kurš rūpējas par Pičuku kamēr viņš atradās stacionārā.
Daktere un viss kolektīvs ir ļoti sirsnīgi un atsaucīgi cilvēki un augstas klases profesionāļi, kuri mīl savu darbu un savus pacientus.Dzīvnieku ārstēšana un apkopšana notiek augstā līmenī par saprātīgam cenām.
Liels paldies visiem par mūsu Pičuku!!!!!

P