www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Лечение кошки

Bernarda vetklinika - Лечение кошки

Если не хотите собственно ручно загубить животное, не водите в эту клинику! Мало того, что врачи не могут договориться между собой в установке диагноза, так еще и каждый из них лечит впротивовес друг другу. Один из врачей этой клиники сделал профилактический укол для улучшения работы внутренних органов от которого через неделю кошке стало очень плохо, второй врач сказал, что необходимо лечение, координально отличающее от предыдущего врача, так в итоге 2 недели ежедневных посещений их клиники: системы, уколы и в результате чего кошка умерла. Для них это всего лишь очередной труп, а для животного 2 недели мучений... ! Жаль, что за каждое загубленное ими животное не предусмотренно достойное наказание!

C critical thinker 04.05.2018

no kaut kādas klienta mierināšanas potes pēc nedēļas! kļuva slikti? :D muļķlības, bezsakars

L Lena33 04.05.2018

В чем вы увидели глупость? В том что загубили животное?

C critical thinker 04.05.2018

nevar kļūt slikti pēc vienas potes pēc nedēļas. kas tad tā bija par lēnās iedarbības indi?
nu bija pienācis laiks tam kaķim, kāpēc nevar to vienkārši pieņemt? ak, es atkal ko nežēlīgu pateicu...

jā, kaķim ir grūti noteikt diagnozi, iedomājieties - viņš nevar pateikt, kur viņam un kā sāp. pat cilvēkam ir grūti noteikt nereti.

L Lena33 04.05.2018

Вы один из врачей этой клиники? Тогда думаю вам должна быть известна эта история... это был укол действие которого, как сказал врач около двух недель для улучшения работы внутренних органов, названия укола нам так и не сказали... это не прививка, а препарат... насколько я теперь понимаю стероидный... у которого масса побочки... без взятия анализов его укололи, чем самым запустили процесс, который и повлек за собой смерть животного...

L Lena33 04.05.2018

Во время лечения один врач говорит, что увеличена печень, поэтому кошке хуже, начинает одно лечение, на след.день другой врач прощупывает кошку, спрашиваем насколько увеличена печень, на что он говорит, что печень вообще не увеличена, что скорее всего жто вирус и начинает свое лечение, третий врач говорит, что он будет вообще лечить иначе, потому что все предыдущие лечат не правильно...

C critical thinker 05.05.2018

es jau teicu. cilvēki ir gatavi savam kaķim vairāk tērēt nekā cilvēkam. lai veicas.

L Lena33 05.05.2018

По-моему вы не совсем понимаете суть жалобы... первоначально зачем колоть кошке укол, говоря, что хуже от него точно не будет, а лучше вролне возможно, если врач знает, что возможно этот укол спровоцирует и повлечет за собой негативные последствия?

Vladimirs Ļеņins 05.05.2018

Kaķis zina labāk par savām slimībām. Tikai cilvēks, barojot kaķi ar visādiem sūdiem, kastrējot, sterilizējot un "ārstējot" visu salaiž grīstē.

Vispār jau ļoti dīvaini. Kāpēc tad to kaķi vispār bija jāved uz klīniku? Pēc sūdzības var noprast, ka Lena33 aizveda uz klīniku veselu kaķi, kuram iešpricēja lēnas iedarbības indi un pēc nedēļas kaķim kļuva slikti. Pēc tam kaķi vēl divas nedēļas indēja, lai tas beidzot dotos citos medību laukos. Izskatās pat trakāk nekā ar Skripaļa indēšanu!

V VTTsgsh 06.05.2018

Тут надо делать вскрытие и полный химический анализ кошки, иначе никак не докажете...

E evija_SS 13.06.2018

Bijām uz pieņemšānu pie daktera Beinerta viņa klīnikā Saharova ielā 13 ar slimu kaķīti, Beinerts apskatījās, pačamdīja, nezkāpēc ļoti ilgi prašņāja visvisādus stulbus jautājumus ko ēd, kā čurā, cik bieži, kā kakā, vai daudz dzer un citādas bezjēdzības, jau piekusu atbildēt, a kaķis to laiku mocēs reāli, ņaud. a Beinerts tik prašņā, kamēr jau aizrādījām, ka gribam palīdzību, nevis interviju. Tad sarosījās, takā kautko gribētu darīt, pateica, ka ņemšot analīzes. Mans Murītis kā gāja pa gaisu, kad Beinerts viņam to adatu kājā dūra, sakoda Beinertu riktīgi, par prieku man. Tad Beinerts lika man parakstīt par narkotiku lietošanu, lai var asines mierīgam dabūt. Atkal 10 minūtes jāgaida, bet tad vēl sistēma 1,5 st. Kamēr tur sēdējām, Beinerts saka, ka nieru nespēja, nezinot, vai varēs izārstēt. Par visu samaksāju 110 eiro, kautkāds āārprāts, un rīt jāiet atkal. Jau būšot tikai 25-30, un nemaz neatvainojās, ka ņem tik dārgi, muld tikai par nepareizu barošanu, a es tikai tīru gaļiņu dodu. Šarlatāns, naudas izvilinātājs, lai viņš pats vienreiz aiziet uz savu klīniku un tad redzēs, ko teiktu, ja viņam pašam būtu 110 eiro jāmakšā.