Beinerta vetklīnika - arsti

nevienam neiesaku apmeklēt šo vetklīniku, jo ārsti stradā tikai dēļ naudas, nevis lai palīdzētu mazajam draugam. manam sunītim naktī sāka trīcēt pakaļkājas, itkā gulēja iemidzis, bet kājiņas trīcēja. lai laicīgi noskaidrotu, kas vainas, braucām naktī uz vetklīniku, tur kko apskatās un saka, ka kkas ar vēderu esot nticis, iedeva nošpu un viss. nākamajā dienā atkal tas pats, aizbraucām uz Mazo brāļu hospitali, uztaisīja pārbaudes un diagnoze- muguras disku trūce. Bet veiksmīgi izveseļojāmies, paldies Mazo brālu hospitaļa ārtiem, vnk fantastiski individuāla attieksme, bijām ļoti pateicīgi!

K

B Baiba 15.06.2011

Jā, par šo klīniku neko labu nevaru pateikt. Aizvedām kaķi pārbaudīt, jo pamanījām pie vēdera tādus kā bumbuļus, mums pats Beinerts smejoties teica, ka tie jau tikai tauki, ko mēs satraucamies, sašpricēja visu iespējamo un viss. Nākamajā dienā aizvedām tomēr pie savas dakteres pārbaudīt un daktere uzreiz pateica, ka tas ir audzējs, nevis tauki.

S saulite 27.09.2011

Bet protams, ka Jūsu daktere pateica, ka audzējs, lai varētu nopelnīt!Ha-ha