www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Neprofesionālisms

Beinerta veterinārā klīnika - Neprofesionālisms

Ja ātri gribiet atbrīvoties no lielas naudas summas un mājdzīvnieka, griezieties Beinerta vetrinārajā klīnikā, viņi palīdzēs! Pēc 200 Ls iztērēšanas piedāvāja suni "nošpricēt", jo īsti vainu tā arī neatrada. Ārstēja aknas, bet beigās nekustas ķepas utt. Žēl, ka nesaglabāju visus čeku, jo labprāt tiesātos.

I

D Dailis Bezvārdis 09.01.2012

Izskatās, ka viņiem nepietiek ar to naudas izzagšanu ar ko viņus dotē no SC domes piešķirtajiem līdzekļiem ! Tai klīnikia ar līkumu jājiet ja negribat apglabāt priekšlaicīgi savu dzīvnieku !

B bakijs1 27.01.2012

Vakar ar savu kaķi bijām šajā klīnikā, esmu ļoti apmierināta, ļoti zinošs personāls, ļoti ātri noreaģēja un veiksmīgi atrisināja problēmu, par cenām gan nepiekrītu, mūsu gadījumā tas nemaksāja daudz un iesaku arī citiem iet uz šo klīniku, jo ir laba attieksme.

L Lina88 01.06.2012

Если дорога жизнь ваших питомцев, никогда не посещайте эту клинику. Знаю, что говорю, они мне кошку загубили, уроды

M manstojleo 13.08.2013

Lūdzu pievērst īpašu uzmanību manai vēstulei.

Daudziem no mums ir sirdij mīļi dzīvnieki, kuri dzīvo ar mums un ir kļuvuši par ģimenes locekļiem - neatņemamām ģimenes daļām.
Esmu reālists un saprotu, ka ir situācijas, slimības no kurām neglābs neviens, pat pieredzējis ārsts ar ilggadēju pieredzi veterināra praksē, taču šis nav tāds gadījums!

Dotajā gadījumā runa ir par ārsta neprofesionālu rīcību kopumu, ārsta kļūdu kuru pieļāva dr. Beinarta klīnikas vetārsts Oskars. Ar savu vieglprātīgo, ta saucamo, ārsta kļūdu viņš bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem nogalināja manu suni, kurš bija manas ģimenes loceklis, visu pārējo ģimenes locekļu mīlulis!

Mans mērķis nav iegūt jebkādas kompensācijas par morālo kaitējumu, nav nekādu merkantīlu mērķu. Vēlos tikai pasargāt citus dzīvnieku saimniekus no manis pārdzīvotajiem notikumiem un dzīvniekus no negaidīta nāvessoda, ko var izraisīt ārsta Oskara neprofesionālā rīcība!

Mans lūgums ir publiski izskatīt un tikt skaidrībā ar šo lietu, lai norobežotu sabiedrību no savai profesijai neatbilstošiem, vājiem un letālas kļūdas pieļaujošiem ārstiem!

Lūdzu atbalstu, lai nedotu iespēju neprofesionāliem ārstiem turpināt savu melno medicīnas karjeru!

Lūgums rakstiski [slēpt]@mail.com

M manstojleo 13.08.2013

Katram cilvēkam, vēl jo vairāk, ārstam ir jāatbild par savām kļūdām.
Jo mazāk tādu "profesionālu" ārstu būs klīnikās, jo lielāka būs iespēja attīstīties un kāpt pa augstajām karjeras kāpnēm jauniem un patiešām talantīgiem ārstiem, kuri tiktiešām spēs glābt Jūsu mājdzīvnieku dzīvības, nevis atņemt tās!
Tādiem nekompetentiem un profesijā vājiem "ārstiem" kā Oskars nav vietas profesionālu ārstu vidū.

Šī gada 10. septembrī tiks izskatīta lieta par daktera-slaktera Oskara atbilstību licencei.
Lūgums atsaukties visus, kuru mīluļi ir cietuši no “daktera” Oskara [slēpt]@mail.com