www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Naudas izspiešana un manipulācija ar klientiem

Beinerta veterinārā klīnika - Naudas izspiešana un manipulācija ar klientiem

Ar sūdzibu par neprofesionāla pakalpojuma saņemšanu un klaju naudas izspiešanu.
Klīnikas mērķis ir nevis kvalitatīvi diagnosticēt un ārstēt dzīvnieku, bet pēc iespējas ilgāk noturēt pie sevis un izsūkt pēc iespējas vairāk naudas. Kopumā, par bezjēdzīgu ārstēšanu tika iztērēti 1500 eiro.
23.04.23 griezos ar savu 2 gadus veco vidusāzijas aitu suni kajru dr. Beinerta klīnikā, jo suns sāka klibot un slikti jutās. Mūs pieņēma vetāŗsts jānis beinerts.
Tika veikti rtg izmeklējumi un noņemtas asins analīzes, kā rezultāta tika noteikta diagnoze, 4 ķepu artrīts. Uzsākts ārstēšanās kurss, izrakstītas zāles un barības piedevas. Paļaujoties uz vetārsta profesionalitāti un zināšanām turpinājām arstēšanos, pat tikām nosūtīti uz citu klīniku sensovet uz konsultāciju, kur arī tika apstiprināta uzstādītā diagnoze. Suņa stāvoklis neuzlabojās, lūdzu izsniegt rakstiskā veidā visas ar dzīvnieku veiktās veterinārmedecīniskās darbības un to rezultātus, lai varētu konsultēties vēl pie kāda neatkaīga speciālista, jo man kā klientam ir tiesības saņemt objektīvu un neieinteresētu konsultāciju. Sis riņķa dancis Ilga 3 mēnešus, līdz 27.06.2023, kāmer nenokļuvu pet city candera klīnikā. Konsultējoties šeit un atkārtoti veicot visus izmeklējumus tika uzstādīta pavisam cita diagnoze, saišu plīsums, kā rezultātā tika bojātas locītavas, jo 3 mēnešu garumā netika veikta pareiza ārstēšana. Uz doto brīdi ārstēšana citā klīnikā norit veiksmīgi, ir veiktas divas ļoti dārgas operācijas un norit rehabilitācijas process un ir pozitīva dinamika.
Neko nesaņēmu, kas ir pretrunā ar veterinārās medicīnas likuma xi. Nodaļas 59. Panta 2. Punktu. 3) pieprasīt praktizējoša veterinārārsta rakstveida apliecinājumu par dzīvniekiem izdarītajām veterinārmedicīniskajām darbībām un to rezultātiem par šo tiks rakstīts arī uz patērētāju tiesību aizsardzības centru, jo tas it manu, kā klienta, tiesību pārkāpums.

Kopsumā tika veikti 3 rtg izmeklējumi, 2 no tiem dr. Beinerta klīnikā un netika noteikti pareizais klibuma izcelsmes iemesls, vēl piebilstot ka visi rtg izmeklējumi tika veikti bez narkozes, kas neļauj sniegt precīzu un objektīvus rezultātus lieliem suņiem.

K

Komentāri (2)

E Edvīnijs 03.08.2023

Veselību suņukam!

K Kajra suns 04.08.2023

paldies

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes