www.sudzibas.lv Dr. Beinerts slepkavas ne ārsti!

Beinerta klīnika - slepkavas ne ārsti!

Sunim bija sākusies diezgan bieža vemšana,smaganas kļuvušas bālas,loģiski,ka vedu suni uz klīniku.Izvēlējos Beinerta klīniku,jo tā bija tuvāk centram un par cik neesmu no Rīgas,tad šoferis negribēja diži tālu mūs vest.
Sunim vēl pirms diagnozes uzstādīšanas sagrūda iekšā visādas zāles drausmīgos kvantumos,neņemot vērā,ka suns visu laiku vemj deva zāles caur muti,kas loģiski,ka tika jau pēc 5min izvemtas laukā.Taisīja rentgenu,kurš it kā uzrādot,ka zarnās ir svešķermenis,varbūt būšot jāoperē,gaidīšot vai pa nakti nebūs gājis uz priekšu,man to rentgenu nerādīja vispār.Kad grasījāmies doties mājās parādījās asiņaina caureja.Pirmkārt jau to kaku vispār nepaņēma,lai veiktu kaut kādas analīzes,vien atkal kaut ko iepotēja un teica,ka sunim jāpaliek stacionārā.Zvanīju vienreiz ap 9iem vakarā-bez izmaiņām,vemj,caurejas gan vairs neesot.Zvanīju ap 12tiem,suns esot apātisks uz apkārtējo vidi nereaģē,pamēģināšot citas zāles un skatīšoties kā reaģēs.Un ja no sākuma ārstēja kaut kādu aizsprostojumu,tad ap tiem 12tiem jau runāja par saindēšanos.Audzētāja vēl pastāstīja daudz sliktas atsauksmes,kā arī visos forumus neko labu nestāstīja,sapratu,ka jābrauc pakaļ un jāved suni prom pirms nav noindēts pavisam.Suni man atdeva vārgu,trīcošu,slapju,smirdošu pēc urīna,visa galva nozieķēta ar kontrastvielu,kas lika domāt,ka tā ir dota ne tajā maigākajā veidā,jo iepriekš kaut ko iebarot nebija nekādu problēmu,suns īpaši nepretojās.
Pa nakti pārvedu uz Canderiem,kur pirmo reizi arī aplūkoju to rentgenu,kurā es pilnīgi neko neredzēju un tā pat arī ārste tur-zarnas ir pilnīgi tukšas,tajās mīt vien gāzes.Suni atstāju tur,iedeva pat segu,jo suns joprojām nebija pārstājis trīcēt.
Nākošajā dienā diagnoze jau bija gatava-vīruss,bija varianti par diviem,bet par cik suns nebija kakājis,tad nebija no kā uztaisīt analīzes.Suni saņēmu diezgan možu,tā arī bija pēdējā diena,kad viņa vēma.No visām 7 zālēm,kas bija nepieciešamas Beinerta klīnikā tika dotas vien antibiotikas...
Vēlāk uztaisījām arī analīzes,kur apstriprinājās uzstādīta diagnoze par vīrusu,tikai tagad bija precīzi zināms,ka tas ir parvovīrus,kurš nu jau ir veiksmīgi izārstēts,suns ēd,dzer,spēlējas,jūtas normāli.Ja būtu atstājusi tajā slepkavu kantorī mans 10 mēnešus vecais takša šķirnes kucēns droši vien būtu nomiris.

No audzētājas nācās dzirdēt,ka kādam viņas audzētajam kucēnam,kurš bija salauzis kāju tur to nevis ģipsēja,bet vienkārši amputēja,kad kādam viņas sunim kautiņā tika pārplēsta auss,pati stāvēja klāt ārstam un stāstīja kā to sašūt,jo ārste gribēja to vienkārši nogriezt.Auss sadzīja tā,ka i nepateiksi,ka tur kādreiz kaut kas nebija kārtībā,suns vēl pēc tam kļuva par Latvijas čempionu.Viņas paziņa tur vedusi nopotēt vecu,slimu suni un pat to nevar izdarīt,suns iemest metāla kastē dzīvs pie jau beigtajiem suņiem,lai pats nosprāgst.Un pie visām gremošanas trahta problēmām viena diagnoze-aizsprostojums-jāgriež.Šāda pat diagnoze tikusi uzstādīta vācu aitu suņa kucēnam,kuram Canderos uzstādīja diagnozi-vēdera vīrus.
Iesaku mest tam slepkavu kantorim lielu līkumu!

P podzija 23.07.2012

Paldies Dieviņam, ka suņuks vesels. Jā, tā jau runā par Beinertu, ka tur nav lāga...

Z zarinaannija 24.07.2012

Man liels prieks, ka sunītim viss kārtībā.
Nav pirmā reize, ka dzirdu par viņiem - to sliktāko!

M moneyforme 26.07.2012

Pilnigi piekritu. Atdevam kaku, vini to tureja 6 dienas stacionara un neko nedarija. Analizes gaidijam 6 dienus, Pirma diena kakis bija slikta stavokli, un katru reizi atrbraucam vinam bija sliktaks un sliktaks. Stacionars maksa 12Ls. Tur nav tiribas, dzivnieki ej tualete pasa vieta un neviens netira. To kliniku vispar vajag aiztaisit par slikto izrutesanos pret dzivniekiem. Ceru ka kads ieraudzis postus un kommentus par so kliniku un pirms vezt uz so kliniku, parzvanis visiem un uzzinas kur citur var pienemt. Si klinika strada diennakti un atvezt var jebkura laika, ta tad ja jums stingri vajag, tad tikai uz nakti novediet dzivnieku un no rita nemat vinu prom no turenies.

P Panduks 27.07.2012

Labdien! Paldies dievam, ka suņukam viss ok. Priecājos. man tā bija ar kaķeni. Vēma...neēda, gulēja. vedām 2 reizes uzz Beinartu, pats arī skatījās. Rengeni un t.t neko neparadīja. Galu galā kaķenīte nomira pie viņiem. JO bija jaatstāj uz procedūram, .Es domāju, ka nobeigšos. Līdz šim tik žēl manu kaķenīti. No mums par visu noplēsa 89 lati. Manas kājas tur nebūs.

M moneyforme 27.07.2012

Slepkavas!

N njaaaa 28.07.2012

man tur sunītis dzemdibas nomira... :(
stimuleja visu nakti un no rita izdomaja ka jataisa keizargrieziens, bet sunits vairak to nevareja panest. Vinji ir drausmigi! No rita zvanijam, vai viss labi-teica, ka jaa, lai tik braucam pakalj! aizbraucam un berna klatbunte pasaka-jus nomirushos suni njemsiet lidz vai atstaasiet???

M Maric 29.07.2012

Žēl, skumīgi. Prieks, ka sūdzibu autoram ir viss izgājis beigās labi :)
Principā gribu iebilst - bet katrs gadījums ir savādāks un tādēļ būšu neitrāls savā nostāja par šo klīniku.
Mans suns - taksis (kas ir pieklājīga senjoru vecumā) bija apēdis ne to, ko vajadzētu un gala rezultātā zarnās nonāca svēšķermenis, kas bija iesprūdis un nekustējās uz priekšu, kā tam vajadzētu notikt. Sākās vemšana, aptuveni dienu suns vēma no vietas, līdz gala rezultātam tādam, ka pat iedzerot ūdeni, tas tika izvemts pēc 3 minūtēm ar visu kuņģa sulu. Vedām pie vietējā VET ārstā Pļavniekos, tur principā mums neko vairāk kā par konsultāciju un gaidīšanu, kā būs rītdien un arī antibiotiku kursu - vēnās nespēja piedāvāt.
Takā uz vakaru suns jutās pavisam čabīgi; tikai gulēja un nespēja pastaigāt, vēma un no mūsu žiperīgā takša nebija nekā vairs palicis - nolēmām, ka jābrauc, jo citādāk var sanākt rītu nesagaidīt - kā nekā taksim 14 gadi. Aizvedām naktī uz Beinerta klīniku, suns uzreiz tika sāšpricēts pret spazmām un citām kaitēm, kas mocīja mūsu novārgušo taksīti. Ārste bija - Jana - ļoti laba, profesionāla un zinoša daktere, kas principā darīja visu, lai suns tiktu uz kājām. Jau pēc stundas, atvedot suni mājās - sapratām, ka ir cerības - suns vairs nevēma, kļuva dzīvīgs. Vienojāmies ar dakteri Janu, ka vedīsim nākamā rītā atkārtoti uz apskati - tika atkārtotas šprices, zāles, sistēma, rentgens un tā aptuveni trīs tikšanās reizes. Un gala rezultātā pēc 2 dienām suns bija pilnīgi vesels.
Tādēļ gribu pateikt, ka katrs gadījums var būr individuāls - varbūt ir atkarīgs no ārsta, kas pieņem dzīvnieku. Ļoti liels pluss šai klīnikai ir tas, ka ir uz vietas pieejams rentgens, zāles, šprices - jo mazajās VET klīnikās principā nekas vairāk par konsultāciju un kompleksajām vakcinām nav. Tādēļ - paldies Janai par mūsu taksīti, kuru tā spēja atgrieza mums atpakaļ! :)

K krometa 02.08.2012

Nezinu- man tur viss patīk.Un manam suņukam ar .

I ilzex 12.01.2013

Mani abi kaķi tur viennmēr tikuši labi sadakterēti. Zinu, ka daudzi par šo klīniku sūdzas - bet varbūt tas tāpēc, ka tur ik dienas nokļūst vairāk dzīvnieciņu, tai skaitā nedziedināmu, nekā jebkurā citā vietā? Neeviens ārsts nav burvis. Man žēl visu, kuriem tur nav sanācis palīdzēt, bet paldies veterināriem par sunīšiem un kaķišiem, kuru dzīvības Beinerts un viņa komanda ir glābuši.

K kiviauglis 13.01.2013

Slikta klīnika, jo? Kāds pamatojums? Tāpēc, ka kādam nomirst kaķis, bet viņu glāba kāvien varēja, klīnikai nevajadzētu iekasēt naudu par visu izdarīto? Arī cilvēkus ne vienmēr izdodas glābt, lai arī ko ārsti darītu. Beinerta klīnikā, tieši ģertrūdes ielā tiešām nāk 100x vairāk cilvēku nekā citur, cauru diennakti ir rindas!
Analīzes tur paņem, bet pārbaudes uz vietas neveic, tiek vests uz kkādu cilvēku slimnīcu(nevaru kontrkēti pateikt uz kādu) Un ja tajā slimnīcā kaut kādas aizķeršanās, nevar no zila gaisa dabū analīžu rezultātus.
Protams visiem savs dzīvnieciņš ir mīļš, bet tāpēc ka viņš ir neārstējami slims vai viņa laiks ir vienkārši pienācis, tad tur nedrīkst vainot dakterus vai viņu noteikto tāmi. Kā nekā tā ir jūsu izvēle, vai jūs iemidzinat uzreiz, vai mēģinat cīnīties par savu zvēriņu. Man paziņai sunim bija audzēji, vairākas reizes tur veda un pavilka mūžu ilgāku, nekas ka tika veiktas sarežģītas operācijas un samaksāti vairāki simti latu. Kad palika pavisam slikti, tad nu tomēr nācās to pieņemt, ka viņa laiks ir pienācis un aizveda iemidzināt. Un ne jau tāpēc nožēlo to iepriekš samaksāto naudu.

A agnesel 07.03.2013

Paldies, paldies un vēlreiz paldies dr.Beinertam par labajiem darbiem un sirsnīgo kolektīva attieksmi!!!Mēs jūs nekad neaizmirsīsim!!!

J Janis Liga 05.04.2013

Pie beinerta ir tikai un vienīgi kā avārijas dienestā. Ātrā palīdzība un konvejeris. Ja zini ko apmēram vajag, vai kas par vainu, tad vēl ok, bet ja jāuzstāda diagonozes utt, tad labāk izvēlēties citas klīnikas. Bet ātrās palīdzības funkciju ārkārtas situācijās viņi pilda ok.

D djinita 25.04.2014

Esmu ļoti neapmierināta, mans suns bija izbēdzis no sētas, cilvēks viņu savāca un atveda uz Beinerta klīniku vakarā, un es aibraucu ap 11.00 pakaļ viņam man bija par to jāsamaksā 35.00 euro būtu vismaz nomazgājuši vai kā, esmu jau priecīga, kad suns mājās, bet kapēc tā jāplēš tāda nauda par to ?

Z zuza85 25.04.2014

Nepiekritu ! manu suni tiesi izglaba, bija sakodusi oze, kaut pasi to nezinajam ! Atieksme loti jauka !