www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Neprofesionāfi veterinārārsti un tie, kas sevi dēvē par profesoriem

Beinerta diennakts veterinārā klīnika - Neprofesionāfi veterinārārsti un tie, kas sevi dēvē par profesoriem

Šis ir kārtējais stāsts par ārstiem, kas sevi dēvē par profesionāļiem...
Manam kaķim bija problēmas ar sirdi (sirds mazspēja), kā arī pēc rentgena citā VET klīnikā rādījās, ka ir plaušu tūska un šķidrums plaušās. Beinerta klīnikā man laipni piedāvāja "it kā baigo extru" tikt pie profesora Jemeļjanova, kas it kā pats esot izskolojis visus vetārstus Latvijā, tieši kardioloģijas jomā. Tad lūk šis profesors, kas laikam redz cauri dzīvniekam tāpat vien, neuztaisot nevienu!!! analīzi kā arī nesaklausot sirds aritmiju un citus plaušu trokšņus (pieņemu, ka viņa cienījamā vecuma dēļ, bet tad jau būtu arī laiks pašam to saprast un nemēģināt vēl kaut ko ārstēt), jo tieši tā es nosauktu mana kaķa ārstēšanu. Kaķim tika nozīmētas sirds zāles un vēl ielaista sistēma!!!! Ar plaušu tūsku!!! Kaķis šodien nomira no plaušu tūskas.... Paldies, cienījamam profesoram Jemeļjanovam, kā arī dakterei Jevgēnijai, kas tā vien spēja smaidīt vienā laidā, izdabājot un atbildot uz profesora "jokiem" kā viņam pašam likās... Tur vispār bija nevērīga attieksme, sajūta kā konveijerā! Neviens neiedziļinās, neieklausās problēmā! Māsiņas staigā kā apdullušas mušas, to tik dara kā pīpē! STrādā kaut kādā autopilotā. Cilvēki, nevediet uz turieni dzīvniekus, ja vien nevēlaties šādu attieksmi! Pilns ar VET klīnikām Rīgā, kā arī zinošiem un tiešām profesionāliem ārstiem...nevis tik vien profesora vārda cienīgi veci onkuļi!

K

K kakjudraugs 20.12.2012

Nē, šis gan nav tas. Lai gan pēc administratores stāstītā un aprakstītā, nodomāju, ka tas būs tieši šis profesors. Jo kā gan var būt tāda uzvārdu sakrītība?! Tas, kas pieņem Benerta klīnikā ir pavisam cits onkols, kas uzdodas par profesoru!!! Pie tam vizīte pie viņa ir krietni padārga, kā nekā "profesors"!

K KUKO 21.12.2012

tada profesora vairs universitate nav, bija kadreiz divi ar vienadu uzvardu, bet ne radinieki...

S saimnieks1 26.05.2018

profesors, kas dzer kā dzērājs. Kondratjeva tagad strādā universitātē, bet viņai ir pie kājas bezsaimnieku dzīvnieki, kuru slepkavību viņa ir apstipinājusi ar savu klusumu. Noklusēja bezsaimnieku dzīvnieku slepkavību.