www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Nomira kaķītis

Beinarta veterinārā klīnika - Nomira kaķītis

Gribu padalīties ar neseno gadījumu, kas notika ar manu kaķīti.
Mums ar vīru tas bija pirmais mūsu kaķītis Britu īsspalvainais 1 gadu un 6 mēnešus jauns - ļoti liels mīlulis, gandrīz kā bērns.
Vienu vakaru es šuvu pogu un uz pus minūti izgāju uz tualeti, atnācu atpakaļ un skatos, manam kaķim adata ar diegu mutē un adata jau rīklē, gribēju izņemt, bet viņš man izrāvās un norija. Sākās histērija. Tā kā bija vakar ap plkst 21, tad vīrs aizveda uz Beinarta klīniku. Tur kaķis palika uz vērošanu, ja adata neizies, tad būs operācija. Naktī zvanījām un viņi gatavojās operācijai. Viss notika veiksmīgi. Kaķim bija jāpaliek tur uz 4 dienām. Vienu reizi dienā viņi laida viņam vēnā sistēmu un tas viss. Cik visiem zināms, tad kaķi ir ļoti jūtīgi un sveša vieta viņam izraisa stresu, to jāzina jebkuram dakterim un par to jāinformē klients. Mēs uzticējāmies dakteriem, kā nekā profesionāļi un lai dara visu kaķīša labā. Tikai trešajā dienā viņi ieteica viņu atvest uz māju un nākamās dienas vest pie viņiem 1x dienā pie sistēmas likt. Es vairs savu kaķi nepazinu, viņš bija novārdzis, čurās gulējis. Uztaisot asins analīzes viņam konstatēja sirds un nieru mazspēju un dēļ tā brūce nedzija. Viņi aizbildinājās, ka šķirnes kaķi ir jūtīgi un viņam ir iedzimta sirds mazspēja. Muļķības! Viņi nokāsa no mums 200 ls un nonāvēja mūsu kaķīti. Sazinājāmies ar mūsu vetārstu, viņš teica, ka tā operācija ir vieglāka par kastrāciju. Viņam ar sirsniņu palika slikti dēļ lielā stresa. Pēc nedēļas viņš nomira, ir pagājušas 3 nedēļas, bet nespēju beigt raudāt. Un pēdējās dienās viņi pat nelaida mums viņu uz māju ņemt, jo redz jāgaida kaut kāds profesors, lems ko darīt. Kaķis mirst, bet viņi vēl gaida.
Nevienam neiesaku to klīniku, naudas kāsēji un nekas vairāk.

I

L Latio Fox 04.11.2012

Turpmaak zinaasi-kaa neatstaat biistamus prieksmetus taadiem maziem, neaudzinaatiem dziivnieciniem, , pa rokai, , !
zeel, bet...ko dariit?pati vien vainiiga!noriit adatu...tas tak skaidrs, ka buus - kirdikt kakiitim!!!

J jefis 08.11.2012

Cilvēki par šo klīniku izsakās labi

J jefis 08.11.2012

Smīkņa - tur var rakstīt jebko, arī negatīvus komentārus

Q qazwsx 08.11.2012

jūtu līdzi saimniekiem,
tāda sajūta ka viņi tikai arī gaidīja tās 4 denas kamer izies ārā tā adata, īsi sakaot kaķis iekšēji noāsiņoja, teiksim tā!!!
PS kur rengena uzņemumi, tur taču var redzēt, kur tā adata ir. 200ls ne par ko, interesanti cik tad izmaksāja tāda operacīja un vienas dienas uzturēšanās klinikā.
brūce nedzija tāpec ka gulēja čurās ( netīrībā), nevis kautkada pieskaitāmas citas slimības, kuras pēkšņi ir atklājušās. lūk tā .

J jefis 09.11.2012

Smīkņa lūdzu - http://www.uzslavas.lv/uznemumu_katalogs/elkor-plaza/?kat=aksesuari-bizuterija
Tādu ir daudz. Ja ir ko teikt tad tur var to darīt, lai visi zin

drakonica 12.11.2012

Ja ocenj socuvstvuju avtoru ocenj zalj kotika ja ponimaju cto k zivotnim privazivajesa kak k rebonku i eto ocenj boljno poteratj pitomca a kliniki obnagleli oni prosto vikacivajut denjgi ja sama ubezdalasj i ne raz u menja bil slucaj s sobakoj u nejo nacalsa ponos tak kak poroda malenjkaja ja konecno resila sjezditj v kliniku i kupitj lekarstvo ot rastrojstva no sobacku vzala s soboj oni srazu menja v oborot sobaku na stol pod sistemu lekarstvo v pastj jej zasunuli hotja ja im objasnala cto sobaka igrivaja povedenije kak vsegda normaljnoje vodu pjot sama jestj nikakih zalob net toljko nacalsa ponos dajte mne lekarstvo i vsjo no net ze oni mne daze slovo ne dali vstavitj unesli moju krohu poizdevalisj nad nej vinesli mne mojego scenka mokrogo jego treslo ot straha ili holoda potom dali mne pastu tipo ot ponosa vasemu pitomcu nadolgo hvatit ona ocenj horosaja eta taze pasta cto jej davili tam ze v kliniki t.e. beusnuju pastu dali da jesco i prosrocenuju eto k sozaleniju ja zametila toljko doma kogda v sebja prisla ot soka a ona stoila 9.00Ls nu dlja menja eto ne malo da i jesco scot mne predostavili na 20.00 Ls vot tak ja sjezdila v kliniku za tabletockoj ot ponosa :(
sobake vse eti proceduri kliniceskije ne pomogli v rezultate ja jejo spasla sama ocenj djosevo 1 tabletka obicnogo aktivirovanogo ugoljka i vsjo kak rukoj ssnalo! tak cto ne terajtesj u etih monstrov vracej i ne pozvolajte im zagubitj vasego ljubimca!!!
Ocenj hocetsa najti dobrosovestnogo doktora kotorij budet ponimatj cto zivotnoje kotoroje k nemu priveli eto zivoje suscestvo i jego nado spasatj a ne s jego hozaina denjgi vikacivatj