AtrisinātaDoublju - Attieksme

NEVIENAM neiesaku strādāt šajā veikalā!!Sākumā (intervijā) solīs Jums 100-150 € algu, bet pēc līguma saņemsiet 70 €!!Veikala īpašnieks piekasīsies, būs jāmazgā tas veikals, dators jāvaktē!Precei nav svītrkodu,lai to sameklētu būs jāpapūlas!!!Netērējiet savu laiku un nervus!!!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta baby1978 06.01.2016

Darba devējs izmaksāja visu algu pēc likumdošanas noteiktās samaksas. Situācija tika atrisināta.

B

R ri4y 28.10.2015

Likumdošanā noteikta minimālā samaksa par pilnu laiku, jeb 360 EUR, par nepilnu laiku 180 EUR vai arī stundas likmi, ja pēc pirmā aprēķina, tad sanāk ka jāstrādā maksimums 4 stundas dienā un oficiālai algai uz rokas jābūt ne mazākai 124 EUR, bez nodokļu grāmatas, ar 141, līdz ar to iesaku griezties pie DA. Stundu likme LR minimālā ir 2.167 uz papīra mazāk nedrīkst maksāt