www.sudzibas.lv Dormeo produkcija Sliktas kvalitātes prece

Dormeo produkcija - Sliktas kvalitātes prece

Nesenā pagātnē iegādājos Dormeo segas 180x200 un 2 spilvenu komplektu "sjenna", kā arī atbilstoša izmēra segas un spilvenu pārvalku komplektus. Pēc pirmās segas pārvalku nomaiņas pamanīju savēlušās pūkas vietām izkliedētas, kas nu jau pēc apmēram 3 mēnešu lietošanas ir tā eskalējies, ka noņemot pārvalku viss ir vienās pūkās. Pamatīgos apmēros, visa grīda vienās pūkās, pārvalkā saķēries pamatīgs apjoms. Katrā ziņā situācija ļoti sarežģī tā kopšanu un lietošanu.
Turklāt tas nav vienīgais produkts par kuru ir sūdzības. Sega / pleds komplektā ar spilvenu - diegi pa vīlēm irst ārā. Dormeo virsmatracis "roll-up" savas komforta īpašības spēja nodrošināt aptuveni 4 mēnešus - tagad tas zaudējis savu stabilo sajūtu guļot uz tā un sajūta ir kā guļot uz izgulētu matraci ar iedobēm. Kopumā radies iespaids par ļoti sliktu kvalitāti.
Pēc savas pieredzes neiesaku dormeo.

G

S Sirsnina3 29.11.2018

Vini parak daudz laika perk televizijas reklamai un tas ir dargi. Tapec samazina izdevumus uz razosanu. Daudzi ta dara - izveido pazistamu brendu ar labu kvalitati, un kad brends jau runa pats par sevi, pasliktinas kvalitate.