www.sudzibas.lv Doramafi sicilia Nekvalitatīva apkalpošana

Doramafi sicilia - Nekvalitatīva apkalpošana

Vēlējos izteikt publisku fuj T/C Domina, kā arī vīriešu veikalam Doramafi Sicilia.

Pirmām kārtām, Dominas bazārs ir pilnīgs uzmetiens. Otrāmkārtām Doramafi sicilia apkalpošana ir zem katras kritikas.
Visur tiek afišēts ka atlaides līdz 90%. Patiesībā atlaides ir smieklīgas, un cenas ir uzpūstas, bet tas jau sen nav noslēpums.

Runājot par konkrēto veikalu. Vizuāli labs, un ne lēts vīriešu apģērbu veikals, bet personāls ir vienkārši unikāls. Krievu sieviete, kura nevelna nesaprot latviešu valodā, un ko no viņas grib. Papildus tam, ģērbusies kā uz tirgu, treniņbikses, kaut kādi pusaudžu zābaki, un pāri visam melna cepure galvā.
Komunikācija zem katras kritikas, personāla vizuālais tēls, vēl drausmīgāks!

L Latio Fox 01.02.2012

Kaarteejaa krievu sieviete, kura iedomaajas, ka ir savaa, , roginaa, , !Savaa krievu saadzjaa...