www.sudzibas.lv Dono Zoo Sausmigs veikals

Dono Zoo - Sausmigs veikals

Veikals ir sausmigs, izveles pilnigu nekadas nav.Mantinas veikala lai savam sunim nopirktu tad jabrauc ir uz citu rajonu un citu veikalu lai kautko varetu atrast.Baribas zina ari neka daudz nav tikai Rojal un Hils.Es vispar abrinoju ka tas uznemums vel turas, Pardevejas ari tur mainas gandriz katru menesi.

L lietpratējs 02.02.2010

A kur tad tāds veikals atrodas? Nekur neatradu informāciju par tādu DONO ZOO...

B Burunduks 02.02.2010

Ha-ha-ha
Tas taču loģiski, ka tirgo tikai to pieprasītāko barību. Un pārsvarā zoo veikalos pērk tikai prof. barību. Mantiņas nebija tādas, kādas gribējās. Vai par to, ka veikalā nav tavu iemīļotāko konfekšu, tu aŗī sūdzies visiem?
Un kas ir tāda Dono Zoo? Pirmo reiz dzirdu.

C cina 02.02.2010

Dino zoo ir vienkārši nenormāli uzskrūvētas cenas. Tādēļ principa pēc cenšos neko tur nepirkt. Profesionālo pāriku var nopirkt bāzē par daudz zemāku cenu, tas pats ir ar pamperiem paladziņiem, kas cilvēku aptiekā maksā trīs reizes lētāk.

B Burunduks 02.02.2010

Nu ja runa tiešām iet par Dino zoo, tad es labāk izvēlos Zoo Lukss salonus. Lētāk un lielāka izvēle.
Protams, ka bāzē pirkt ir lētāk. Taču ne vienmēr ērtāk :)

L lietpratējs 02.02.2010

Sviests! Ja vajag sūda barību mājdzīvniekam pa Ls 0, 50/kg, tad jāiet uz tirgu, tikai pēc tam nevajadzētu žēloties, ka dzīvniekam sabeigtas nieres vai ir citas vielmaiņas problēmas. Nu sūdzēšanās par atbilstošu (patīk/nepatīk) mantiņu trūkumu... - klasiska blonduma un stulbuma izpausme. Tur nav ko un nevajag pat komentēt.

L lerijs 23.03.2010

Lietpratēj, nu kāpēc tad jāiet uz tirgu, ja visu tagad var nopirkt internetā un vel atvedīs mājās augstvērtīgu barību par daudz zemākām cenām. No RC un Hills vispār jau palicis tik nosaukums, nebrīnos, ka turpat tirgus placī arī ražo.

B Burunduks 23.03.2010

Nu ar to piegādi, pasūtot internetā - aŗī atkarīgs, kur dzīvo, reizēm sanāk tomēr lētāk nopirkt tuvākajā veikalā, nekā it kā pa lēto + pārmaksāt par piegādi.
Bet Zoo veikalos arī nebūs vairs nekādas dižas izvēles - vedīs tikai pieprasītāko profesionālo barību, nevis visu ko, ko nemaz neizpērk, jo krīze. Protams, ka tā nev lēta (toties kvalitatīva un sabalansēta).
Tiesa aŗī tas, ka Dino Zoo uzskrūvē cenas da jebkam, ko tirgo...
Bet vienkārši jāiet uz citu veikalu.