www.sudzibas.lv Donna D apkalposhana, serviss

Donna D - apkalposhana, serviss

DONNA D baronu iela
tas veikals pie berna pasaules ir pilnigaka bedre, pilna ar turkey mes***m par uzskkruvetam cenam un BEZ normalas garantijas.
reali kvalittate vispar nav nekada apmierinoshaaa, apkalposana ta ka 90ajos tirguu, zinashanas 0, latviski neviens tur nerubii.
Pirmaja reize ielidoju uz 250ls un atpakal vini neko nepanema (bojato) tikai solija, tuksi solija un meloja.
otra reize nopirku pa leto izlietni un atkal pec 3 menesiem gals klat, bija jamett vinja aaraa.
Tochna neiesaku nevienam tur iet. labak samaksat mazliet vairak bet sanemt, kwalitati un apkalposanu limeni, nevis kaut kada sharashkina kantorisa limeni. Tur ir traki. Ja kaut kur ir uzmeteji un krapnieki tur nav ko meklet.

D

I internets 03.06.2013

Piekrītu man tur ar sanāca izkaušanās ar krāniem un viņu garaniju, sviests, pārdod brāķētu preci, bet prasa santehniķa apliecību, kaut gan skaidri redzams, ka caurumi izrūsējuši 2 nedēļu laikā, tur ar santehniķi nau nekāda sakara bet gan ar izstrādājuma kvalitāti...

Vienīgais ar ko tas veikals patīk, ka tur ir sīkumi ko citos veikalos nevar atrast, savādāks dizains krāsa utt. Bet pārdevēju un vadības attieksme gan ir fui. Jārēķinās, ka tā cena ko maksā ir loterijas cena un nekādas 2 gadu garantijas.

Interesanti ja man sabojājas tur pirkta elektroprece tad viņi laikam prasa elektriķa apliecību vai sūta uz Latvenergo :)

Veiksmīgus pirkumus!