www.sudzibas.lv Donna B.C. Nelaipna pardevēja

BC Donna - Nelaipna pardevēja

T.c. Alfa BC Donna veikalā ļoti nelaipna pārdevēja. 1kārt ienākot veikalā viņa telefonā skatās kaut kādu raidījumu,ilgi cenšas izslēgt, bet izslēdz. 2kārt lūdzu viņai MELNAS (!!!) biezas zeķubikses , viņa mani pieved pie zeķubikšu stenda, kas atrodās veikala stūrī, ar sliktu apgaismojumu un bubinot,saka ka lūk šeit. Es sāku skatīties, kuras tur tumši zilas,kuras pelēkas, viņa man uzreiz izvelk no stūrīša, redz, ka visas pārējās nav melnas,bet tieši šīs ir melnas. Es pārjautāju 5x vai tiešām šīs ir melnas, viņa apgalvo ka ir.Skatos, nu itkā ir (bet,kā jau teicu, apgaismojums veikalā ir briesmīgs) un saku,labi,pirkšu. Nopērku un attaisu,protams, PELĒKAS.Paldies par nelaipnu apkalpošanu un lieki iztērētu naudu !

E

BondsBonds 22.10.2016

Neicu, lai sajauktu melnu ar pelēku ir jābūt daltoniķim jebkurā apgaismojumā.

donnabclatvia 28.10.2016

Paldies par Jūsu sniegto informāciju un viedokli.
Atvainojamies par sagādātām neērtībām!
Mēs noteikti ņemsim Jūsu iebildumus vērā.

Ar cieņu
Donna BC Latvia komanda