Domus Lumina/ Žalūziju eksperti - Krāpšana

Esat uzmanīgi ar šo kantori!
Pasūtīju mājai žalūzijas, iemaksāju 50% priekšapmaksu pāris simtus eiro. Taču plānotajā laikā neatnāca nekas laikā. Kad uzstājīgi un neatlaidīgi sāku interesēties, tad izradījās, ka darbinieks jau prom un tas viens cits atlikušais darbinieks neko par manu pasūtījumu un naudu nezina! Tad sākās solījumi, ka tūlīt, tūlīt jau būs! Kad pēc vēl mēneša vairs neizturēju un paprasīju atgriezt naudu, tad nemaz tik viegli negāja. Sāka zvanīt no lietuviešu numura un solīt, ka, lai vēl gaidu un varētu atgriezt naudu, kad tā būs kontā. Pēc asām sarunām tomēr esmu atguvusi savu naudu, bet nu šādu neiesaku nevienam!
Reāli aizdomīgs kantoris, lai gan Skaista mājas lapa un sapirktas daudz vilinošas soc tīklu reklāmas. Taču neuzķeraties uz lētiem piedāvājumiem! Vismaz priekšapmaksu nekādā gadījumā nemaksājiet, pirms neesat savu preci redzējuši!

D

K kRista___ 27.04.2022

Dace,nevajag melot.Ar Jums sazinājās menedžeris pats un atvainojās,ka ražošanas pārslogotības dēļ pasūtījums kavēsies un piedāvāja Jums atgriezt iemaksāto avansa maksājumu.Jūs izvēlējāties gaidīt pasūtījumu un par to saņemt atlaidi.Neglīti ir rakstīt apmelojumus,ja pasūtījuma saņemšanas brīdī nekādas pretenzijas no Jums nebija,bijāt apmierināta gan ar žalūziju gan saņemto atlaidi.