www.sudzibas.lv Domina Brow bar, manikīre Gēla nagi nekvalitatīvi

Domina Brow bar, manikīre - Gēla nagi nekvalitatīvi

Uzlika man gēla nagus, taču pēc 2 dienām jau atlec gēls no naga. Aizejot aprunāties ar "meistari", atbildēja ka mana vaina. Iegrūžot savus nagus man sejā rāda kā pašai esot gēla nagi jau 3 nedēļas. Itkā tomēr pēc apskates saka ka salabošot tos kuri atlec. Vienoties par laiku nespēj, jo redz pieraksts esot pilns. Solījās atzvanīt, lai vienotos par precīzu laiku. Protams neatzvanija norunātajā laikā. Tad nu pati devos uz turieni. Teica ka darba laiks esot lidz 16, bet biju tur pulksten 15.20 aizgāja man garām izlikās ka pat nezina, kas es esmu un kamdēļ atnācu.

Saivii 06.06.2019

Shitaas “meistares” ir jaapublicee arii Facebook. Ja nemaak straadaat,lai seezh maajaas un sev tos nagus taisa un staigaa laimiiga.