www.sudzibas.lv Domenikss diletanti/krāpnieki

Domenikss - diletanti/krāpnieki

Paprasīju dzinēja diagnostiku, jo dzinējs strādāja nevienmērīgi, konstatēja ieplūdes servomotora defektu un esot atvienojuši servomotoru. Servomotora cena 104 Ls+2 stundu darbs (30 Ls/h). OK. Dzinējs turpina strādāt nevienmērīgi. Pēc nedēļas atdodu Domenikss servisam, mainām servomotoru, pēc 3 st būs kārtībā. Jau pēc stundas zvans: ziniet tas servomotors tomēr maksās 160 Ls un maiņa 6 st darbs (viņš kā izrādās atrodās ne tur kur viņi bija iedomājuši/ DILETANTI ?/ ). Nopērku AUTOSPĀRĒS orģinālo pa 108 Ls, maiņa 1h. Noņemtajam trūkst noslēgvāka un starpzobrata, tātad jau pie diagnostikas tas tika ņemts nost (6 h darba????) un vai atpakaļ uzlikts manējais? Problēma ar nevienmērīgu dzinēja darbību tā arī pēc viņu diagnostikas palika.
Es arī esmu ļoti vīlies negodīgā un neprofesionālā Domenikss servisa darbībā, labāk remontēt auto pie privātiem profesionāļiem (lai arī dārgāk un bez nodokļu nomaksas), nevis brendotā servisā, kur strādā "sakopti" puišeļi no ielas.
P.S.
""SIA Domenikss vēlreiz apliecina, ka augsti kvalitātes standarti bija un ir neatņemama uzņēmuma darbības sastāvdaļa."" (jo vairāk naudas reklāmā, jo mazāk gaļas desā).

K

H hsr 29.12.2013

lai viņi maina kaut 15 h, tikai par sākuma cenu-pārējais uz pašu rēķina, gnīīīdas

R remix 21.02.2016

Salīdzinot ar 7 gadiem atpakaļ , servisa pieņēmēju profesionalitāte iet uz leju , tipisks piemērs - Evita Vidomska - cilvēks pārliecinoši runā to , par ko pašai nekādas sajēgas !