Domar , pozitīvais veikals - Veļasmašīna

Pirms 2 nedēļām n opirku no dogmar , pozītīvā i-veikala vešeni .
Solīja būs pēc 10 dienām ., tā jau likās baigi ilgi bet nu piecietu jo cena bija laba.
Pagāja pārdomās un mokās 10 garas dienas , un noliktajā dienā man pat nepazvanīja neptaeica.
nākāmajā dienā atnāk SMS prece ir mūsu brojā , brauciet pakaļ. A , kad pirku man teica , ka preci piegādās jo tā man bija ērtāk, un kurjers man zvanīs.
Zvanu , saku , ka man vaig preci uz mājām.
Ok , man saka kurjers dienas laikā pazvanīs .
BIja pagājušas jau 12 dienas.
Tagad pirmdien jau pagājušas divas nedē''las , man neviens pat vairs nezvana.
Zvanu pac !
Neceļ , neatbild.
Beigās nospiež vispār/.
Uz SMS viņi neatbild par e- pastu pat nerunāsim , tas jau ir pārāk moderni
Karoč , riktīgs šaraškina kantoris.
Pareizi jau peč tam netā izlasiju.
OK ,. ņemu savu transportu braucu pac pie viņiem uz biroju brīvības ielā.
mani tur neviens pat neatpazīst vairs , galvenais ka nauda jau pārskaitita un esmu ar viņiem sapinies.
Kaut kā beigās dusmigi saku ka man vaig manu vešeni m un tulit.
Beigās pasauc no noliktavas kādu džeku , un tas ar kaut kādu vecu auto aizvizinaja manu vesheni uz mājām
Karoč , kas grib sačakarēt nervus , just pret sevi kā kl;ientu necieņu un vienaldzību . uztraukties , vai kaut ko vispaar viņiem saņems pēc pasutijuma - Laipni lūdzu !
Pozitivais veikals ....smiekligi ....
Cerams tagad man mācība bus visai dzīvei !!!

B

Nandia 18.04.2013

Traki nu jums gājis, tas gan. Bet piedod, lasot nespēju noturēties... neņem ļaunā, bet man pilnīgi acis griež ārā - 'PAC' - šis vārds rakstāms ' PATS'

B Brexis 18.04.2013

Ok, paldies .par komentu, bet btas vienk'ārši ir laika ekonomijas nolūkos, jo nav jāraksta " ts " bet pietiek ar "c" :)

L ledija18 23.06.2013

Neatbildēts uz zvanu, vai mest nost, tas ir ļoti normāli šim kantori, zvanot no cita nr., protams, paceļ, kad jautāju, kāpēc neatbild vai nomet zvanu, saka, ka nezina, kāpēc tā noticis. Labrīt, 5x pēc kārtas, nu vai ziniem