www.sudzibas.lv Doles Tējas SIA attieksme pret pircēju

Doles Tējas SIA - attieksme pret pircēju

Labdien,cien.Eko zāļu tējas cienītāji! Gribu ar Jums padalīties,ka ne viss ir EKO produkcija,kā mēs domājam,tātad-Rīgas Centrāltirgū, zāļu tēju stendā,kur tiek tirgota SIA"Doles tējas"produkcija,nopirku svaigi sagrieztas piparmētru slotiņas,mājās izliekot kaltēt-pa visu dzīvokli izplatījās neciešama asa ruņču čuru smaka (piedodiet par izteicienu),kas nebija tipiska piparmētru tīkamam aromātam.Kur garantija,ka nesaindēsimies dzerot šo tēju,un nesaindēšu savus mazbērnus.
Nolēmu doties personīgi uz SIA "Doles tējas" saimniecību,lai svaigi grieztu tēju nopirktu tur uz vietas.Par nopirkto produkciju Centrāltirgū,(kur šīs saimniecības saimnieces Agneses māte tirgo),informējām ,kādas kvalitātes tēja tiek tirgota,-protams,Agnese noliedza,ka tā nevar būt.
Uz jautājumu:"Kāpēc šeit, saimniecībā, tējas slotiņa tiek tirgota dārgāk,nekā Rīgas Centāltirgū, neskatoties uz to,ka mēs esam atbraukuši paši,būtu jābūt atskaitāmiem ceļa izdevumiem",SIA saimnieci saniknoja šis jautājums-palika neadekvāta,sāka mētāt kastes,piedraudēja izsaukt pašvaldības policiju,lai vācoties no viņas privātīpašuma prom,kaut gan iepriekš mēs telefoniski bijām saskaņojuši par mūsu ierašanos. Diemžēl-SIA uzņēmējai tā neklājas uzvesties,jāievēro iecietība un jācenšas vienoties ar pircēju,un sava niknā oma nav "jāizgāž".
Visiem, NEIESAKU, doties uz šo SIA"Doles tējas" saimniecību,jo saimniece ir neprognozējama,un neadekvāta, ja pērkat produkciju Centrāltirgū zāļu stendā,tad uzmanīgi "apostat" no visām pusēm,lai "neiegrābtos" kā es,-naudas nav-tējas nav,un visam pāri aizvainojumi no šīs saimniecības saimnieces puses.

Dainis 14.07.2018

Pārdevēju lielākais bieds Satrakojies ''eko'' pensionārs, labi, ka vēl nestaigā ar uzasinātiem lietussargiem.

L LIĀNA ŠREIBERE 14.07.2018

Paldies par komentāru,priecājies ka Tev virsū neskrien ar uzasinātiem lietussargiem par komentāriem zem katras sūdzības,...jauku dienu!

C critical thinker 14.07.2018

cik saprotams, līdz likāt kaltēties, Jums bija aizbāzts deguns ar tamponiem?
"Kāpēc šeit, saimniecībā, tējas slotiņa tiek tirgota dārgāk,nekā Rīgas Centāltirgū, neskatoties uz to,ka mēs esam atbraukuši paši,būtu jābūt atskaitāmiem ceļa izdevumiem" -- ja Jūs brauktu, piemēram, no kādas Liepājas, tad saimniecei vēl varbūt Jums būtu jāpiemaksā par to, ka atbraucāt? (cik tūkstošus vispār maksā piparmētru buntīte?)

L LIĀNA ŠREIBERE 14.07.2018

Atbildu uz jautājumu:"Diemžēl,kā Jums zināms,Centrāltirgū valda visādi aromāti,dažs -labs bomzis ar savu aromātu nomāc pārējos,...runa neiet par cenu,bet par attieksmi,...ja reiz esi uzņēmējs,un nodarbojies ar tirgošanu,ar to ir jārēķinās-cik cilvēku-tik viedokļu,...šeit darbs arī Pārtikas veterinārajam dienestam un VIDam,lai pārbauda ,cik godprātīgs ir tirgotājs

Dainis 14.07.2018

Kā arī darbs psihiatram, demence ir nopietna veselības problēma.

"Kur garantija,ka nesaindēsimies dzerot šo tēju,un nesaindēšu savus mazbērnus." - "Ruņču čuras" ir ārkārtīgi toksiska viela, kas jau ar savu aromātu izraisa smagus un visticamāk neatgriezeniskus smadzeņu bojājumus, ko spilgti pierāda minētā sūdzība.

L LIĀNA ŠREIBERE 16.07.2018

izskatās,ka Tu jau tādu esi sadzēries,...uz veselību!