T T 25.12.2004

Janis Berzins!!! Vai ir Jums zinams, ka mebelju salonos pardod ari mikstas mebeles... vai kaut kads nopirks mebeles vai divans? ja vinjam butu kafijas traipi? Vai Jums tik nepatik krievu valoda? ;)

A Anna 21.07.2006

Jā... es saprotu to cilvēku, kurš Jums aizrādīja. Daudzi klienti domā, ka atrodas viesnīcā, nevis mēbeļu salonā. Sēstās uz roku balstiem, dīvāniem, liek netīros maisus un somas, kuras pavisam nesen stāvēja uz grīdas. Citi neseko līdzi bērniem, kuri ar kājam jau virsū gaišajam dīvānam. To nosmērēs, bet pēc tam ko? Mums cita politika - nosmērēsi, varēsi pirkt vai kārtot līzingu uz šo sabojāto preci. Tas nav sīkums, bet 400, 500, 600... Ls Kurš ta maksās? Es?

J joss 29.05.2009

Kafiju var padzert kafūzī. Kas par stilu ejot ēst, dzert šausmīgi aizņemti. Nākamreiz paķer līdzi katliņu ar zupu.