www.sudzibas.lv Dolcecredit.eu Par aizdevuma atmaksu

Dolcecredit.eu - Par aizdevuma atmaksu

Sveiki! Vai kādam ir bijuši darīšana ar dolcecredit.eu. No jaunā gada šī kompānija nepieņem maksājumus un nav atsūtījusi arī neka'du informāciju, kā turpmāk veikt norēķinus. Uz e-pastiem un telefonu neveins neatbild. Vai kādam ir bījusi līdzīga problēma?

Bayern 04.02.2014

Tad kur problēma? Iespējams SIA uzsākta maksātnespēja vai atņemta licenze pakalpojuma veikšanai.

Tev par to nav jāsatraucas un jādzīvo tālāk! Ja vēlāk būs kādi soda procenti vai vēl kas, tas būs pamats sūdzībai tiesā par nepamatoti ilgu nekomunikāciju kādā ilgākā laika posmā.

Jebkurā gadījumā, var vērsties pie '' Likumsargs'' šeit pat portālā. Viņš ir advokāts un spēs vairāk un plašāk atbildēt.

Likumsargs 08.02.2014

Problēma ir jārisina un nevajag gaidīt, jo var sanākt ziepes!
Ir tāds kreditors kā SIA "Ātrais kredīts" kurš savu juridisko adresi ir norādījis Jēkabpili. Šī firma nevarēja dabūt licenci kreditēšanai, bet kad pēc gada dabūja, tad pret visiem saviem parādniekiem iesniedza prasības tiesā! Man tagad arī ir pāris klienti, kas gatavo pretprasību pret šo firmu, jo veselu pusotru gadu firma nekontaktē ar saviem parādniekiem, pat e pasta vēstules nav sūtījuši. Lai gan firma apgalvo pretējo un tiesā iesniegusi it kā visu e pasta vēstuļu izdrukas. Reāli mani klienti neviens šādas vēstules nav saņēmis un vēl jau eksistē arī parastais pasts, ko šī firma neizmantoja. Rezultātā mēs tagad arī iesniegsim prasību pret SIA "Ātrais kredīts" un pieprasīsim lai šī firma atgriež atpakaļ izkrāpto naudu un lai PTAC atņem šim kantorim licenci!

Tā kā labāk tomēr meklēt un mēģināt sazināties ar viņiem un atrisināt jautājumu, jo savādāk būs grūtāk un dārgāk jāpierāda vēlāk!