www.sudzibas.lv Dobeles tiesnese Nolaidība tiesā

Dobeles tiesnese - Nolaidība tiesā

Tikko noskatījos raidījumu degpunktā esmu vienkārši šokā par Dobeles tiesneses lēmumu, ka maza beerna spiidzinaataajam slepkavam iedod tikaj 5 gadi cietumā. Tas liek domā, ka tiesnesei ar slepkavu kāda pazīšanās.

R

M miha 03.10.2008

Vini visi taadi, perkamie maitas, ja jau grantinu baro, tad sito vispar pec 2 gadi izlaidiis.

I Ivanas 09.10.2008

Nu, domat var daudz ko, bet tiesnesis lielaku, neka likuma noteikts, nevar par nozieguma izdarishanu sodu piespriest

I izbrīnītā 22.10.2008

Tiesnesis vadās pēc likuma un ir arī jāskatās, cik prasa prokurors un kādas soda sankcijas paredz Krimināllikuma pants, ar kuru apsūdzētā darbības ir kvalificētas. Tā kā nav ko di*st. Ne visur pastāv korupcija. Tiesnešiem viņu amati ir dārgāki par kaut kādiem pāris tūkstošiem Ls.

J janis 22.10.2008

Karocj tur bija, taa ka piemeeroja citu pantu un tiesaaja peec taa, lai vareetu iedot maigaaku sodu. Bet kapeec maigaaku-taadi cilveeki ir jaanosauj, jo tas vairs nav cilveeks.

T ta nu ir 17.03.2016

Tukuma tiesa nav labāka, nekad nav vainīgs kāds Tukuma amatpersonas pārstāvis. Te vismaz pieci gadi iedeva. Bet Tukumā ir ļoti liela korupcija. Tāpēc arī staigā brīvībā slepkavas un pedofīli. Un nekāds likums nedarbojās...