Dobeles halles kafejinca "Sporta centrs" - Pretīga apkalpošana

Biju pusdienot cauri braucot Dobelei Dobeles halles kafejnīcā. Telpas- manuprāt skaistas, ēdienam arī nebija ne vainas, bet apkalpošana vienkārši pretīga. Apkalpoja tā saucamā bārmene vārdā Linda! Iesākumam- saprotu, ka visi esam tikai cilvēki, bet tomēr uzskatu, ka cilvēkam kurš strādā apkalpojošajā servisā ir jāprot savu īgnumu paturēt pie sevis! Pasūtot ēdienu bārmene apkalpojot nepatīkami, piedodiet par vārdu, bet lūrēja ģīmī. Arī saņemot pasūtījumu, sēžot pie galdiņa un pusdienojot, bārmene vienkārši blenza virsū tā it kā nekad cilvēkus nebūtu redzējusi. Tikai dēļ šī fakta nekad vairs tur neiegriezīšos!

J

D dens 13.03.2011

Kur tad viņai bija jāskatās?, , Lūrēja ģīmī, , Vajadzēja lūrēt uz kājām, vai kur? Ja cilvēks ir jauniņais, viņa laikam uz jūsu galdiņu skatījās, vai jums kā netrūkst. Un vispār, normāli, pieklājīgi silvēki sarunājoties skatās viens otram acīs.
Laikam Linda bija smukāka par sūdzambībeli, tāpēc arī tapa šī sūdzība.

Zeleznaja logika!

Z Zinaida 13.03.2011

Zdravstvui dorogaja podruga!Gde propala vsjo eto vremja?Ja uze na4al bespokoitsja, ne sozrali li tebja v4era6nie Hitlerjugendi.

J Jana 13.03.2011

Ļoti cienījamais Den... man neliekas normāli lūrēt ģīmī ar tādu skatu, kurš liktu padomāt- ko šeit vispār dari vai ko gribi no manis!!!
Turklāt par to skaistumu runājot... kāda nu kuram gaume, bet nu mani neuztrauc kā viņa izskatās, jo ar savu izskatu esmu vairāk nekā apmierināta!!!

Gosti bili!

Z Zinaida 13.03.2011

4to za torzestvo, esli ne sekret?

Prosto tak!

Z Zinaida 13.03.2011

Prosto tak ne interesno, krmitj, poitj nado.

č ČangalsPleška 13.03.2011

vse nakormleni i napoini!

Z Zinaida 13.03.2011

A sama hozjaika ostalosj golodnoi!A ko6ku nezabila pokormitj, a to poterjaet kondiciju.Interesno, kuda Bigs delsja, naverno posle v4era6nego boitsjsa visovivatsja.

A 4to v4era?

Z Zinaida 13.03.2011

V4era vesj denj eti pridurki pisali raznuju tuftu.Naverno im pravda neponravilasj.

gde pisali?

Z Zinaida 13.03.2011

Pro4itai vse zalobi pro nacionalnuju temu, i pro prostitutku, teve stanet o4enj veselo!

S snuff_ 18.03.2011

Pirmkārt-kā jāsaprot tas tavs "tā saucamā bārmene vārdā Linda"?Vai tad mēdz būt "tā nesaucāmie bārmeņi"?Otrkārt-runājot par "nepatīkamu lūrēšanu tavā ģīmī", kur tad pēc tavām domām pieņemot pasūtījumu jāskatās bārmenim, viesmīlim ja ne uz tavu "ģīmi"?Ne jau nu viņš pieņemot tavu pasūtījumu skatīsies uz blakus galdiņu...Galu galā kads ģīmis tāda lūrēšana, tā ka nevajag pašam sarežģīt sev dzīvi :D

J Jana 19.03.2011

Snuff
1. Manuprāt bārmenis vai bārmene ir persona, kura tiešām ir ieguvusi attiecīgu izglītību vai vismaz izgājusi kaut kādus attiecīgās profesijas kursus, bet cik man zināms, tad šai personai tādas nav, jo paziņa ar viņu kopā ir mācījies!
2. Lūrēt un skatīties manuprāt ir 2 atšķirīgas lietas. Nez kāpēc nekad un nevienā vietā neesmu sastapusies ar tādu blenzšanu kā tieši šeit.
3. Atkārtošu vēlreiz- AR MANU IZSKATU VISS IR VISLABĀKAJĀ KĀRTĪBĀ, tādēļ izvēlies ko saki.

I Ieva 19.03.2011

Vieni urlas!

J Jana 19.03.2011

Ieva??? Nesapratu?!?

I Ieva 19.03.2011

Es gribu pateikt, ka es esu urlas !

S snuff_ 19.03.2011

Nu ja cilvēks ar lieliem burtiem "vēlreiz atkārto" ka ar viņa izskatu viss ir labākajā kārtībā-tad tas liek aizdomāties par to ka tādam narcisam labāk vispār virsū neskatīties-ka akls nepaliek!Varbūt tā bārmene vnk nav tādu "brīnumu" ar, atkārtošos vēlreiz "AR MANU IZSKATU VISS IR VISLABĀKAJĀ KĀRTĪBĀ"redzējusi, tēpēc tā jālūr tavā ģimī bija?Nabaga bārmene... :D