AtrisinātaDobeles 1. vidusskola - Krāpšana

Liek Skolniekiem tērēt savu naudu priekš kaut kādiem liekiem skolas uzdevumiem un vēl iesmej acīs skatoties kamēr prezentē savu darbu. Minēšu kuras , Gidrevica ,Reinšmite un vell citas , vispār nesaprotu kapẽc skolniekiem būtu jātērē savi ienākumi , tāpat arī bija ekskursija obligāta , par kuru bija jāmaksā naudu ,Naudas izkrāpšana no skolniekiem , ne visiem iet labi , citiem vispār nav lieka nauda ko tērēt,

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Annija Grigužauska 09.02.2024

Nežēlĩgi

Komentāri (6)

R Roberts students 10.02.2024

Man tāda paša problēma ar Dobeles 1 vidusskolu. Bez tabu ir jarisina šī problema

A Annija Grigužauska 10.02.2024

tieši tā ,vajag ziņot bez tabu

R Roberts students 10.02.2024

Bez tabu lūdzu. Mēs skolēni esam izmisuma vecākiem ir beigusies nauda.

R Roberts students 10.02.2024

Draugi lūdzu palīdziet mums skolēniem esam izmisumā no skolotaju vissatļautības viņas mums izkrāpj naudu vecākiem vairs nau naudas ko mums dot viņi strāda 2darbos lai mēs varētu mācīties slavenajā Dobeles 1vidusskola.

R Roberts students 10.02.2024

Manu prat nav prātīgi skolotājam no nabaga skolēniem krapt naudu no skolēniem kuri tā jau dzīvo namadzīgos apstākļos vecākiem ir aizņēmumi,uz kredītu ir paņemta veļas mašina un mēs dzīvojam 1izstabas dzivokli bez apkures un gaismas, un manam mazajam brālim Otemāram ir utis ārsti izraksta dārgas zāles bralim bet mana mamma Ingaborga un Tētis Zigmārs ļoti vēletos lai ši situācija tiktu risināta ar bez tabu balidzibu jo musu ģimenei vairs nav naudas jo Dobeles 1 vidusskolas skolotājas to ir izkrābušas un dzivo cepuri kūldamas un skolas diroktore tās piesedz jo gūst daļu peļņas no skolēnu izkrāptās naudas. Mūsu ģimene ir izmisuma no slavenās Dobeles 1vidusskolas pedigogiem.

R Roberts students 10.02.2024

Dobeles skolotajas sava starpa sarunaja un viena izdomaja izcila ideja priekš Dobeles 1vidusskolas krapniecēms(skolotājam): kā apkrāpt skolenus. skolēni Brauc uz zilo ezeru zemi Latgali... palīdzēt skolotajas radiem sakraut malku .un piedāva pa papildus samaksu izcept kotletes. Skolotaja pa 50€ saka ka Būs gan ekskursija , gan palīdzēsim maniem radiem kas ir nelaime nonakuši. Tad ka kad atbraucam no ekskursijas mēs skolēni dzirdējam kad skolas vadība skolotajai jauta Kur mani 30%? Dod naudu par ekskursiju.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes