Dobele, Elvijs Liepa, Alvīne Griņko - Īrnieki-krāpnieki

Esiet uzmanīgi uzticoties jebkādai sadarbībai ar Elvijs Liepa un Alvīne Griņko. Šim pārītim izīrēju dzīvokli. Sakumā maksāja, drīz vien nemaksāja, meloja, solīja, ka samaksās, turpināja lepni dzīvot dzīvoklī. Diemžēl uzticējos un noticēju, ka parādu samaksās. Palika parādā prāvu summu. Uzrakstīju liepas jaunskungam, brīdināju, ka būs publiska informācija par nesmukumiem, ja nenokārtos parādu. Jaunskungs solīja ar mani sazināties un rast risinājumu. Un atkal meli, meli...
Informācia par šo parīti izvietota vairākās vietnēs, lai cilvēki neuzķeras. Informācija tiks atsaukta, kad nekrietnais, zaglīgais pārītis samaksās parādu. Uzmanieties no elvijs liepa un alvīne griņko!

A Azik99 07.03.2018

Nesaprotu, cik var krāmēties ar šiem nemaksātājiem. 1 mēnesi nesamaksāja, viss - ej citur. Vai tad nu tāda bezizeja ir, ka citus īrniekus neatradīs? Un pat ja neatradīs, tad kāda jēga no šitādiem, kas uz Jūsu rēķina dzīvo Jūsu īpašumā... Man ar tādiem ķēmiem saruna īsa - pēdējā mēneša diena nauda nav - nosūtu cilvēku, lai liek ārā un maina nost atslēgu. Pat ja viņi ir samaksājuši 1 mēnesi uz priekšu saucamo īres naudu, tāpat Tu zaudē uz komunālajiem par pēdējo mēnesi, jo šitādi ķēmi labprātīgi neko nemaksās, tad atkal ir jāpiesaista cilvēki, kas atsit parādu, bet daļu patur sev par darbu. To var darīt principa pēc, lai viņiem dzīve tik salda neliekas.

D Dobelekrapnieki 07.03.2018

Jā, tieši tur bija mana kļūda, ka cilvēkiem uzticējos. Sākumā maksāja, viss kārtībā, pēkšņi nemaksāja ne īri, ne komunālos. Vienkārši vilka laiku garumā un turpināja dzīvot nemaksājot! Tāpēc brīdinu citus cilvēkus -100x apdomāt , pirms ielaižas darījumos ar šo pārīti.

P Pelēkais 23.08.2018

Tieši tāpat to darīja arī Salvis Puķītis un Marta Davidova.

M Muldava 09.03.2018

Šitas pats sprāgonis vēl šobaltdien man ir parāda lielu summu. Un zinu ka pusdobelei parāda. Ja vel. Nav aprakts tad jmganjau noķeršu. Nu džeks ar galvu uz krāpšanu , apkrāpis draugus , radus , pazinas. Un ģeneāli vel pie tam.
Bet tas jau ir asinīs cik noprotu māte tādi pati.
Džeks mani perfekti apspēleja uz vienu darijumu par 500 eiro. Kaut ari uzticejos jo bija diezgan labs paziņa. Beigas nozuda ar visu naudu un 3 mēnesus gaidiju lidz atdeva 50 eiro ... Nu veinvārdsakot ja braukšu pa Dobeli un redzēšu viņu - tad triekšu no kājam nost.. - garantēju.

D Dobelekrapnieki 09.03.2018

Ārprāts! Man jau radās doma, ka kaut kas nav tīrs, jo puišelis izteikti slēpjas un melo vienkārši izcili! Priecātos, ja atsauktos arī citi apkrāptie no šī pārīša puses! Varbūt izdotos pat iesēdināt pie kārtīgiem gaiļiem , lai pārdomā dzīvi, vai ir vērts krāpties!

R Roberts Robert 09.03.2018

Uzrakstiet viņu dzimšanas datumus, citādi var sajaukt ar citiem cilvēkiem.

D Dobelekrapnieki 09.03.2018

Roberts! Tieši tāpēc datus rakstīt nedrīkst.Tas būs pretstatā ar likumu!;) Kas gribēs, tas sapratīs par kuru nekauņu ir runa!;)

R Roberts Robert 10.03.2018

Ja jums ir tāda nostāja, tad varbūt facebook profilu var ielikt, tie taču nav dati, kas aizliegti ar likumu. Bet vispār, cilvēkiem ar to pašu vārdu un uzvārdu varētu būt citas domas par tā likuma pantu interpretāciju.

D Dobelekrapnieki 11.03.2018

Roberts, viņš slēpjas. Nekur viņa bildes nav atrodamas, laiku atpakaļ viņa sociālās partneres galerijā bija viņa bilde, bet arī tur viņš pagriezies ar muguru pret kameru. Man nav šī žuļika personas dati, ir tikai konta nr., no kura sākumā pārskaitīja man naudu par dzīvokļa īri. Izrādās, ka apkrāpti ir ļoti daudzi cilvēki, saņemu vēstules, apkopošu un dosimies uz policiju.

M MyNameIs 07.06.2018

Alvīne ir nomainijusi facebook uzvārdu bet šis ir viņas profils.

really? 23.08.2018

Bet ja godiigi, tad tie glupie esat jus, tie "nabaga apkraaptie" Ta notiek,ka nav iires liiguma un tic visam,ko saka, sadas lietas jau nu gan ir janokarto,nevis japalaujas uz godavaardu. Nav ko citus savaa naivuma vainot!

K Kārlis Dobele 05.04.2020

Ne visi cilvēki ir tādi negoži un zagļi kā Griņķo (Jelsmane) un Liepa! Viss rajons, un ne tikai, šos lopus zin!

K Kārlis Dobele 05.04.2020

Alvīne Griņko tagad nomainījusi uzvārdu uz JELSMANE! esam uzmanīgi neielaižamies darījumos ar šiem! -Alvīni Jelsmani un Elviju Liepu! Nekauņu pārītis!