dob Latvija - bojāta prece

Izmantojām SIA "dob Latvia" kurjerpasta pakalpojumus.

Sabojāja preci uz lielu summu:

- aizmirsa laicīgi par to brīdināt
- atteicās atlīdzināt zaudējumus
-piestādīja rēķinu par piegādi klientam (kaut gan nepiegādāja!)
-piestādīja rēķinu par atgriešanu mums (kaut gan paši vainīgi!)

N

M magone 22.11.2011

mani ari si kompanija neapmierina nepakam!

N neitrāls 12.04.2013

DOB Latvija. Sākums stāsta ir šāds. Bija ieplānoti nelieli svētki, un bija nepieciešams svētku inventārs kas atradās DOB latvija noliktavā. Sazinājos ar dob latvija, lai tās savāktu un izrādījās, ka DOB latvija maina noliktavu telpas. Labi ka uzzināju un paspēju piebraukt savākt atrakcijas. Tieši tai dienā kad visu pārveda. Ok, nav jau liela bēda. Piebraucu, savācu, viss kārtībā. Šodien 12.04.2013, sazinājos ar dob latvija lai noskaidrotu kapēc netika nekas paziņots par to kad atrakcijas tiks pārvietotas uz citu noliktavu, jo tomēr ir starpība ja es atrodos Ziepniekkalnā un noliktava atradās 1km attālumā, vai buļļu ielā, kas ir krietni tālāk. Piezvanot uz ofisu menedžerim klausuli pacēla kaut kāda meitene, kas ar grūtībām lika kopā 3 vārdus, ( Izklausījās ka bija dzērusi.) Palūdzu pasaukt pie klausules kādu citu kas būtu runāt spējīgs, pienāca pie klausules puisis, kas nomurmināja 2 vārdus, un atdeva klausuli meitenei kas izklausījās dzērusi, auzmugurē fonā varēja dzirdēt ka notiek ballte. un tas viss notika ap 11 no rīta. Nolēmu sazināties ar uzņēmuma valdes locekli Artūru numurs ( 20370174 ) Atbildēja Artūrs, izklausījās ka arī viņš ir kaut ko lietojis. Mēģinot noskaidrot manis interesējošos jautājumus, Artūrs izvairījās no vajadzīgās tēmas, un mēģināja man stāstīt ka viņš ir viss labākais, kas nu galīgi mani neinteresēja, un neattiecās uz sarunas tēmu. Kad Artūrs man teica visu laiku ka tā pat pēc laika atnākšu uz viņu uzņēmumu kā klients, es atbildēju ka nekad vairs nebūšu klients, un ko viņa atbilde bija ( NA...J MUMS TĀDI KLIENTI ) Sāka rupji bļaut virsū, aizskart, un draudēt. Solījās mani uzpūst kā ziloni un palaist pa gaisu. Vairāk kārt izteica ka atradīs mani un notiks zili brīnumi. Visādi mēģināja mani pazemot, un parādīt sevi kā kaut kādu karali. Lūk šāds ir tas kantoris. Drausmīga attieksme pret klientiem pēc uzņēmuma vadības maiņās. Agrāk pie vecajiem saimniekiem, uzņēmums bija lielisks, tagad varu visiem tikai ieteikt pamainīt un neizvēlēties šo uzņēmumu. Lai nav jāstrādā ar dzērušiem cilvēkiem, un vaiprātīgi agresīvu priekšniecību. DOB LATVIJA.