Doaffiliate - Krāpšana

Iesaku neiesaistīties starpniecības pakalpojumu sniegšanā doaffiliate.
Starpnieks, kas piegādā elektroniski klientus viņu partneriem, tiek apzagts.

Par piesaistītu klientu ir paredzēta komisijas maksa par veiksmīgu darījumu, kā arī simboliska samaksa par aizpildītu pieteikumu.

Sistēma sākumā it kā uzradā visus piesaistītos klientus un aizpildītos pieteikumus, bet kad pienāk samaksas laiks, tad pēkšņi raksta, ka 85% no visām aizpildītajām klientu anketām ir noraidītas un ka nekas nav jāmaksā.

Skaidrs, ka zog klientus un pasaka, ka pēkšņi nekas nav piesaistīts. Starpniekus apzagšana.

B

K kentukib 04.01.2018

Jā sia iet.lv jeb doaffiliate ir krāpnieki un zagļi. Viņi nozoga nopelnīto komisijas maksu. Iesaku visiem, kuriem sia iet.lv ir parādā vērsties ārpus tiesas parādu piedziņas kompānijā vai gaidīt ilgāk un iesniegt prasību tiesā par maksātnespējas ierosināšanu sia iet.lv .