Komentāri (5)

B Brenda 07.10.2014

Ziņojiet Valsts darba inspekcijai, varat palikt anonīms, viņi ātri uz tādām lietām reaģē

J janis 1966 26.10.2014

Tas ir Mārtinš Daņilovs no dobeles raj Penkules.
MELIS.
PARĀDNIEKS-ĪRIJĀ-VĀCIJĀ-LATVIJĀ.

D DNL Property 12.11.2014

Sūdzības rakstītājs bija ļoti negodīgs darbinieks, kas piesavinājis uzņēmuma mantu. Atlaists no darba pēc DL 101.panta 1., 2. punkta. Uzņēmumā nekad nav strādājuši 30 darbinieki. Pārtraukt nepatiesas informācijas izplatīšanu.

A Artūrs K 12.11.2014

Tur jau tā lieta, kā ivis 73, ...nevar aiziet uz Valsts darba inspekciju, jo bij nostrādājis noteikti tikai nedēļu darbā..., saņēmis avansu un pilnai laimei piesavinājies instrumentus, jo viss jau bij saplānots pirms tam un nākošajā dienā izslēgts telefons, cik zinu uzņēmumi nekur negriežās un nesūdz iekšā par radītajiem zaudējumiem, jo noteikti tie ir tikai pari simti eiro, bet vajadzētu . Tādu staigātāju ir daudz, diemžēl pēc kuriem viss ir jātaisno un jāmazgā...pirmdienās visi apaukstējušies .
Žēl, bet lielai daļai virtuālajā pasaulē-čatā veicās daudz labāk, var reģistrēt profilus un likt iekšā dzejoļus.
Būtu labāk rakstījis mazliet mazāk ...5 vai 6 darbiniekiem nav samaksāts, būtu bijis desmitniekā, ko tagad?
Jādomā kas jauns...

K krupis 11.12.2014

Šis cilvēks tiešām nevienam nemaksā un ja firmā neiet tad strādnieki vainīgi, bet kad saņem firma naudu tad visu iebāž savā kabatā un lursoftā var redzēt ka arī valstij nodokļus nemaksā kur nu vēl cilvēkiem, iesaku stingri pārliecināties pirms uzsākt darbu pie šī cilvēka Mārtiņa Daņilova, ir divas firmas DNL Property un Aku Vāki un abos ir parādi. Cilvēku apkrāpējs.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes