www.sudzibas.lv DN Sistēmas DN Sistēmas nepilda solījumus

DN Sistēmas - DN Sistēmas nepilda solījumus

Neiesaku sasaistīties ar firmu DN Sistēmas. Ar viņiem bija darīšana 2 reizes un abas reizes nepildīja savus solījumus. 1.epizodē direktors Juris Teivāns vienkārši 'uzmeta', t.i., neizdarīja solīto. Negribējās ķēpāties un meklēt taisnību tiesās, kaut gan visi papīri bija pareizi noformēti. Sākumā ilgi brīnījos par viņu nekaunību, bet nospriedu - gan viņi savu sodu saņems un liku mierā.
Otro reizi pēc 5 gadiem iznāca neliela darīšana ar šīs pašas firmas menedžeri Jāni Kononovu, ar kuru bijām sarunājuši lietu, ko viņš izpildīs. Tomēr pēc pāris dienām viņš apmeta kažoku otrādi, t.i., atteicās solīto izpildīt !!!
Līdz šim brīdim nesaprotu, ka kaut kāda ieekonomētā nauda var būt augstāka par šī cilvēka un arī firmas godu. Lai viņu negodīgais bizness nokalst !!

M mellais30 17.01.2012

ja es ar esmu ar to saskāries, partaisiju viņu darbu, šie laikam iedomājas, ka Latvija ir milzu zeme, ka par viņiem neko neviens neziņās un var mierīgi mānīt cilvēkus, kaut gan runa ir par naudu sas nav neko vērta, bet reputācija gan ir no svara, žēl ka Juris to nesaprot

J JurisT 19.07.2012

Cien.Ansi LV!
Ja jau sūdzies, tad atklāj savu patieso vārdu un firmu, kuru pārstāvi!
Komentāri tavai sūdzībai- 1.epizode - SIA "Metāldarbnīca" 2007.gada noslēdza apakšuzņēmumu līgumu ar SIA" DN Sistēmas" par darbu veikšanu Iekšlietu Ministrijai.Diemžēl līgumu nācās lauzt, jo to lauza Pasūtītājs- Iekšlietu Ministrija(finansējuma trūkums). Vai tas ir nosaucams par " uzmešanu" ko personīgi veicis Juris Teivāns? Un kāds sods par to pienākas Jurim Teivānam? Var jau sūdzēties arī tiesā, bet tad jau jātiesājas ar valsti(par krīzi, naudas trūkumu utt).Arī SIA" DN Sistēmām" bija zaudējumi, bet no kā tos piedzīt?
2.epizode- SIA" Metāldarbnīca" 2011.gada nogalē izgatavoja vārtus, kurus uzstādījām Ludzā. Līgums paredz 3 gadu garantiju šiem vārtiem.Šobrīd no pasūtītāja regulāri saņemam pretenzijas, bet SIA" Metāldarbnīca" un tās direktors Guntis Kalsnavs atsakās novērst defektus un pieprasa papildus samaksu, ko arī nācās samaksāt. Un atkal ir vainīgas SIA" DN Sistēmas" un " tās negodīgais bizness" ????
Gunti, tici man- viss ko tu dari un saki, nekur nepazūd, tas kā bumerangs nāk atpakaļ...

Z ZiwCiw 04.11.2015

Nelaipna sekretāre, vai kas tur pie telefona atrodas. Neļauj pabeigt sakāmo un jau nomet klausuli. Interesanta komunikācija. Ņemot vērā, ka pārstāvu lielu kompāniju un projekta piedāvājums bija fantastisks. Nu neko darīt- ar to arī mans zvans beidzies.