DMK - ?

Jau kuro nedēļas nogali kaut kur pazudis 224. maršruta taksobuss pēc 22.00, kaut gan pēc saraksta tam būtu jābūt. Sviests!!! Tagad nevar normāli tikt uz mājām, jātērē laiks un nauda, jāsalst pieturā lai sagaidītu sabiedrisko transportu, tad atkal jāpārsēžas..un.. atkal jāsalst, lai sagaidītu nākamo.. Nu nejēdzība!!!

K Kostix 16.11.2009

brauc ar pēdējo 24. autobusu!

I inara 02.03.2010

Pilnīgi piekrītu 224 maršutnieks vakara stundās brauc kā grib. Pat ir nekaunīgs šofers kurš neaizved līdz mangaļsalai, bet isēdina ātrāk ārā, jo tālāk nebraukšot... Vienkārši absurds, ka nevar ar mierīgu sirdi pēc darba nokļut mājas, jauztraucas, ka tik atkal resnais krievu šoferis nepaziņos, ka tālāk nebrauks...
Iesaku mums visiem cīnīties pret tādfiem šoferiem, kuri nepild savu darbu līdz galam. ZVANIESIM VADĪBAI 29713479

J juris 06.03.2010

Es ar pievienojos, ka brauc vakaros kā grib, no Mangaļsalas jau vakara stundās nemaz nav ko cerēt, ka ar maršutnieku nokļūšu centrā.