www.sudzibas.lv Dmitrijs Kirejevs Briesmīga atteiksme un apkalpošana

Dmitrijs Kirejevs - Briesmīga atteiksme un apkalpošana

Man sen sāpēja ceļgals, beidzot pierakstījos pie ārta, proti, Dmitrija Kirejeva.
Pirmais, ko pamanīju, tas ir pacientu konveijers. Visus pieņema pa 3 minūtēm, ja saprotu, kad ir profesionālists savā jomā, tā var darīt un protams lv maz ārstu, visi brauc prom utt.
Ieоjot kabinēta dakteris pataustīja ceļgalus, un secināja rezultātu, tad arī sākas jautrība:
1. Ārtsts uzzinot, ka nodarbojos ar jogu (nepajautājot cik sen un cik bieži) sāka emocionāli stāstīt, ka tās ir visstraumatisks sporta veids, kā pie viņa visu laiku nāk tikai jogas pasniedzēji un jogotāji, lai ārstētos, un lai es savām trenerīm sveicienu iedotu par to kā jogas dēļ man sāp. Kaut arī ar jogu nodarbojos apmēram gadu, bet sāp jau 5 gadus.
2. Parasti, ka izraksta zāles tu sagaidi, ka par viņam kaut ko pastāstīt - nosaukumu, pret ko viņas ir un kā lietot. Nekā no visa minēta nebija pateikts. Vienkārši izrakstīja kaut kādas zāles, nepajautājot vai es lietoju citas zāles tagad, vai man ir alerģija utt.
3. Bija ieteikums, par teipošanas nepieciešamību. Uz ko es atbildēju, ka nezinu, kas tas tieši ir un kā/kur to darīt, un palūdzu pastāstīt vairāk. Uz ko netika dota vispār nekāda atbilde. Tikai sarkastisks jociņš par to, ka viesmīles protams par tādu nezin - ārsts izdomāja, ka es joprojām strādāju par viesmīli.
4. Pirmo reizi ar tādu ārstu satiekos, kurš man pieņemšanas laikā agresīvi jautā ko es vēl no viņa gribu?

Neiesāku nevienam iet pie ārsta, kurš tēlo no sevis doktoru hausu, un ar visu attieksmi rādā, ka viņam nepatīk pacienti un ar viņiem runāt un pieņemt.
Diemžēl žaketē, kā Hausam arī profesionalitāti nedod!

V Violetta Pīzele 19.07.2023

Делала операцию на косточках у доктора Дмитрия Киреева.Через пару дней заметила,что одна нога заметно припухла и восполилась.На 10 день пришла к доктору Кирееву на снятие швов.Пожаловалась на боли.Доктор осмотрел ноги,снял швы,при этом я ощущала не выносимую боль,и сказал,что ничего плохого не видит.Посоветовл мне мазь и пить обезбалиаающее.Я выполняла рекомендации доктора,но боль не утихала.Нога оставалась восполённой.Я записалась на приём к Кирееву.В очередной раз пожаловалась на боль в ноге.Но доктор уверял меня,что всё в порядке и никокого инородного тела в ноге нет.И даже подколол меня сказав,что я имитирую хромоту и шла по улице подпрыгивая.Это же надо быть таким безсовестным человеком,чтобы такое сказать.Только спустя полтора месяца я увидела кусок нити(лески)торчащей из ноги.Сказать,что я была в шоке,не сказать ничего. Я столько отмучалась с болью.Не могла носить нормальную обувь.Одевала лёгкие спортивные тапочки.И всё из за халатности этого,так называемого,доктора.Тут же написала его помошнице,описав ситуацию и приложив фото.На что она мне ответила,что доктор в отпуске и сможет принять меня только через неделю.Разумеется я не стала ждать ещё неделю и сразу поехала в бодьницу Страдиня,где квалифицированные врачи выбрали у меня из ноги торчащий кусок лески.Прописали необходимые медикаменты и я поехала домой.Сейчас я иду на поправку и нога больше не болит.
p.s.Приехав домой, написала помошнице доктора Киреева всё как было,приложив фото выписки с больницыСам доктор мне даже не позвонил и не извенился.Вот такое у него равнодушное отношение к своим пациентам.

V Violetta Pīzele 11.08.2023

Хочу добавить.Спустя аремя после операции я обнаружила,что у меня плохо выглядит вена на руке.Поехала в "Baltijas Vēnu Klīnika".Сделали UZI.
Там мне сказали,что у меня образовался тромб в том месте,где мне ставили катетор для общего наркоза. Я испытала настоящий шок!

I Inna 09.10.2023

ne ponimaju a dlja menja eto luchshij doktor! Da, on svojeobraznij, no on nastojashij profi. To cto vidit ozvuchivajet< potom MR ili CT podtverzhdajet. U menja nikakje ne 3 minuti, a polchasa so mnoj zanimajetsja. Viavil problemu, vsjo rasskazal, naznachil lechenije.