www.sudzibas.lv Dmitrijs Kirejevs Briesmīga atteiksme un apkalpošana

Dmitrijs Kirejevs - Briesmīga atteiksme un apkalpošana

Man sen sāpēja ceļgals, beidzot pierakstījos pie ārta, proti, Dmitrija Kirejeva.
Pirmais, ko pamanīju, tas ir pacientu konveijers. Visus pieņema pa 3 minūtēm, ja saprotu, kad ir profesionālists savā jomā, tā var darīt un protams lv maz ārstu, visi brauc prom utt.
Ieоjot kabinēta dakteris pataustīja ceļgalus, un secināja rezultātu, tad arī sākas jautrība:
1. Ārtsts uzzinot, ka nodarbojos ar jogu (nepajautājot cik sen un cik bieži) sāka emocionāli stāstīt, ka tās ir visstraumatisks sporta veids, kā pie viņa visu laiku nāk tikai jogas pasniedzēji un jogotāji, lai ārstētos, un lai es savām trenerīm sveicienu iedotu par to kā jogas dēļ man sāp. Kaut arī ar jogu nodarbojos apmēram gadu, bet sāp jau 5 gadus.
2. Parasti, ka izraksta zāles tu sagaidi, ka par viņam kaut ko pastāstīt - nosaukumu, pret ko viņas ir un kā lietot. Nekā no visa minēta nebija pateikts. Vienkārši izrakstīja kaut kādas zāles, nepajautājot vai es lietoju citas zāles tagad, vai man ir alerģija utt.
3. Bija ieteikums, par teipošanas nepieciešamību. Uz ko es atbildēju, ka nezinu, kas tas tieši ir un kā/kur to darīt, un palūdzu pastāstīt vairāk. Uz ko netika dota vispār nekāda atbilde. Tikai sarkastisks jociņš par to, ka viesmīles protams par tādu nezin - ārsts izdomāja, ka es joprojām strādāju par viesmīli.
4. Pirmo reizi ar tādu ārstu satiekos, kurš man pieņemšanas laikā agresīvi jautā ko es vēl no viņa gribu?

Neiesāku nevienam iet pie ārsta, kurš tēlo no sevis doktoru hausu, un ar visu attieksmi rādā, ka viņam nepatīk pacienti un ar viņiem runāt un pieņemt.
Diemžēl žaketē, kā Hausam arī profesionalitāti nedod!

L