www.sudzibas.lv DMG Restaurācija SIA Nekvalitatīvs darbs

DMG Restaurācija SIA - Nekvalitatīvs darbs

Pirms kāda laika pie viņiem restaurēju koka ārdurvis. Pēc durvju restaurēšanas un uzstādīšanas konstatēju, ka vairākās vietās ir redzami skrāpējumi, švīkas. Pieņemu, ka tās radušās nekvalitatīvi kasot nost krāsu vai slīpējot. Vietām saskatāmi arī melni pleķi. Varēja redzēt, ka durvīs šur tur ir iespiedumi (atsistas) vai nu nepareizi uzglabājot, vai transportējot. Turklāt beigās par darbu piestādīja nesamērīgi augstu samaksu. Esmu pat ļoti vīlies, uzticot savu durvju restaurāciju šai restauratoru darbnīcai, jo atpakaļ saņēmu var teikt sliktākā stāvoklī nekā tās bija, kad nodevu. Labāk būtu klausījis iekšējai sajūtai un nebūtu izmantojis viņu pakalpojumus.

Jau toreiz, kad apmeklēju viņu darbnīcu varēja redzēt, ka apkārt viss ir noplucis, valda bardaks un netīrība. Darbnīcās strādāja vien daži cilvēki, kur gaiss bij putekļains un smakoja pēc krāsas. Toreiz pie sevis vēl nodomāju kā tādos apstākļos cilvēki var strādāt, nav ne nosūkšanas sistēmas, ne individuālo aizsardzības līdzekļu.

Noteikti neiesaku šo "DMG Restaurācija" firmu - vada Dainis Špels un Mārtiņš Sildegs.
Ja vajag, ko restaurēt ieteiktu labāk izvēlēties kvalificētas un uzticamas darbnīcas, galdniecības.

R

G galdnieks1 29.03.2017

Nostrādāju tur vairāk kā mēnesi un jau sākumā izrādīja necieņu pret strādniekiem. Darba apstākļi tiešām briesmīgi, aizsardzības līdzekļus nedod, un visas telpas pilnas ar putekļiem. Darba līgumu iedeva parakstīt pēc vairāk kā nedēļas un tajā darba sākšanas datums bija vēlāk nekā īstais. Līgumu ar īsto datumu negribēja dot. Pirmā alga par nostrādātu pusotru nedēļu bija jāsaņem 20.datumā. Bet to nesamaksāja, solot, ka būs vēlāk. Katru nedēļu solīja, ka būs nākamnedēļ utt. Pēc vairākām nedēļām uzrakstīju atlūgumu, bet alga jau vairāk kā 4 mēnešus nav maksāta. Katru reizi abi vadītāji solīja samaksāt vēlākā dienā, sakot ka nav naudas, bet tajā pašā laikā pirka un remontēja jaunas telpas un darbmašīnas. Nebija arī reģistrējuši atlūgumu, kas man sagādāja problēmas saņemt algu jaunajā darba vietā. Pēc 4 mēnešu solījumiem un daudz zvanīšanas pateica ka ir oficiāli ''bankrotējuši'', bet tajā pašā dienā vēl ielika ss.lv jaunu sludinājumu par saviem pakalpojumiem.

J jurmala1234 23.04.2017

Sveiki !
Mana pieredze ar SIA DMG Restauracija ir pozitīva,sākot ar pirmo kontaktu attieksme bija pozitīva, atbrauca meistari - notāmēja sabeigtus logus , paskaidroja visas darbības kas tiks veiktas , varēja paskaidrot kādēļ cik kas maksā. Varējām vienoties par laikiem cik ilgi un kuras dienas strādās meistari , darbus veica laicīgi un kvalitatīvi. Katru dienu aiz sevis savāca netīrumus. Esam ļoti apmierināti ar šo uzņēmumu un iesaku izvēlēties šo firmu.

S sia firma 30.05.2017

Izlasīju sūdzību un tiešām brīnos - pilnīgi pretēja pieredze mūsu firmai bija ar SIA DMG RESTAURĀCIJA - bija ļoti ierobežoti darbu izpildes termiņi - DMG RESTAURĀCIJA darbinieki strādāja naktī. Solītajos termiņos darbs tika izdarīts. Visu pēc sevis sakopa. Arī tāme tika sastādīta korekti - izskaidrots kas cik un kāpēc maksās.
Arī pēc tam esam vairākkārt konsultējušies. ĻOTI ATSAUCĪGI UN PRETĪMNĀKOŠI DARBINIEKI. Tikai paši labākie vārdi par šo firmu.