DMF/Masāžas pakalpojumi - Apkalpošanas līmenis

Nosūtīju meilu šim salonam:

Labdien!
Vai ir iespējams saņemt cenu lapu visām masāžas veidiem, kuri pieejami Jūsu salonā?
Ar cieņu,

Mājas lapā nav nedz rekvizītu, nedz pakalpojumu cenas...

Saņēmu "laipnu" atbildi, ne labdien ne uzredzēšanos, tikai: protams, ka nē!

Sprižiet paši, par šī salona kultūru...

P

J Jana 02.09.2011

Aizsutiju joka pec tadu pasu jautajumu viniem, un sie ne par ko nevelas atbildet:) galu gala pasutija, sakot, ka masazas pakalpojumus varot sanemt simtiem vietas Latvija:) ceru, ka neviens nekad saja iestade savu kaju nespers, ar tadu attieksmi pret potencialajiem klientiem, novelu viniem drizu bankrotu:)

I IlonaZ 26.09.2013

Man ir dalītas jūtas. Arī mani mulsina tas, ka cenas tiek visādi slēptas, turklāt www it kā ir norādīts, ka ar Ievas lasītāja kluba karti ir 20% atlaide. Kad pirmoreiz gāju uz masāžu, pajautāju par atlaidi, uz ko man atbildēja, ka tāda cena, kāda, man pierakstoties, ir blociņā pie vārda, tāda jāmaksā. Tas nekas, ka pierakstoties par to pat nejautāju. Bet man ir izdevīga DMF atrašanās vieta, cena mērena, masiere lieliska, līdz ar to izgāju visu kursu. Turklāt, kā jau ārstniecības iestāde, sadarbojas ar apdrošinātājiem. Bet to cenrāža slēpšanu no sirds nesaprotu, jo, visdrīzāk, ietu uz vēl kaut ko, bet, tā kā nezinu, cik tas maksā, tas kaitina un atsit vēlmi.