www.sudzibas.lv DK Daugava Darba algas!!!

DK Daugava - Darba algas!!!

Mana radiniece strādāja šaja firmā. Sākuma ar lepnumu sāka strādat šajā uzņemumā līdz atnaca jauns tirzniecibas direktors Aivars Graiskis, kurš macēja tikai uzmākties pircējiem un nozēkot pārdēvējas sliktiem vārdiem, kurus pat negribas pieminēt, jo tiešām tie ir ļoti aizskaroši. Darba algas līdz ar to samazinājās un motivēšanas spēks strādāt arī samazinājās un nav iespēja saņemt adekvātu algu ņemot vēra kāda atdeve ir pret darbu no pārdevēju puses. Pat dažos mēnešos nav minimālā alga, kas piemērota pec LR Likumdošanas normātīvajos aktos noteiktajam!
Līdz ar to neiesaku šajā firmā strādāt, jo attieksme pret darbiniekiem nav kā pret cilvēkiem un algas tiešam ir ļoti zemas, kautvai sola nezin kādas bagatības!
Tiešām žēl tās meitenes, kas vēl šaja firmā strāda!!!

I

I Irēnai 13.08.2011

Kas tā ir par firmu, kur visi var uzmākties pircējiem? Kaut kāda intīmpakalpojumu firma, vai pagrīdes pornofilmu studija?

I ilze 14.08.2011

SIA PIENA UN MAIZES NAMS DAUGAVA- esmu vienkārši šokēta par šis firmas darba devējiem kas sevi uzskata par ļoti labiem darbiniekiem ar ļoti lielu pieredzi savā jomā, diemžēl varu apgalvot pilnīgi pretējo saukšu vārdā konkretu personu kas šajā firmā ir kā direktors Aivars Graiskis, ši minētā persona nu itinemaz neprot sarunāties kur vēl cilvēcikais kontakts no šī cilvēka, cilvēks, neprot ar saviem padotajiem darbiniekiem konkrēti pārdevējām kontaktēties, ja pardeveja šim minetajam cilvēkam jauta par darba lietām viņs brutali tai acērt un pat nemēģina neko izskaidrot tikai vienigi to šis kungs māk pateikt ka Tu pardēveja esi mulķe, nejēga utt.šeit varētu rakstīt un rakstīt ar kadiem vārdiem tiek meitenes pazemotas, pardevēja šajā firmā nekad nebūs pietiekoši laba un šim kungam nekad neizdarīs pa prātam skumji ka šajā firmā jaunas meitenes nāk ar cerību nopelnīt savu algu, bet varu tiešām visām meitenēm ieteikt neuzsākt nekādas darba atiecības ar šo kompaniju, jo algas seit ir ļoti mazas, un ka jau minejyu atieksme vienkārši briesmiga. Zinu ļoti daudz meitenes kas dēļ šīs atieksmes ir jau aizgājušas no šis kompānijas un ne tikai atieksmes bet ka jau mineju algas dēļ.Es domaju ķa ne visi šie firmas darbinieki ir tādi ka šis tieši konkrēti minētais cilvēks, visu cieņu Ilzei Ozolai, Guntim, Vasilijam Lukevičam.

L Liana 22.08.2011

Pilnīgas muļķibas par so minēto Aivaru!Strādāju pati vienā no veikaliem un nekad nav nācis neviens slikts vārds no viņa puses!Varbūt pašas esat vainīgas, ka nevariet savu darbu izdarīt kā nākas.Klienti arī nāk un stāsta mums par citu veikaliņu pārdevēju attieksmi un nekompetenci, kauns klausīties!Un Jūs vēl gribiet, lai priekšniecība glauda pa spalvai!Nav te ko publiski sūdzēties, slinķes tādas!

I ilze 22.08.2011

tev varbut nav nacies saskarties ar to tapec tu vari teikt ta bet es saja firma nostradajusi esmu vairakus gadus un neviens no sefiem kas ir bijis pir ms Aivara neviens nav teicis ka meitenes ir slikas vai mulkes vai kautkadi savadak bet es ar lielu darba pieredzi izbaudiju ka jaunais sefiņs runa un aizskar ar vardiem, un nejau visas meitenes ir slinkes taka nespried un nemeri visas pec vienas merauklas taradusies caklite...

K kristiāna 09.09.2011

nevajag teikt, ka visas pārdevējas ir sliņķes un Tu vienīgā esi tā labiņā... es arī agrāk strādāju Daugavā, bet esmu laimīga, ka esmu prom...
cieņu Ilzei Ozolai, Guntim un Vasilijam Lukevičam, jo viņi bija saprotoši. ne reizi nedzirdēju, ka viņi kādu apvainotu. tikai tad, kad parādījās lielais kungs Aivars, tā uzreiz sākās visādi apvainojumi un aizskarošas frāzes no viņa!! neviens nav tiesīgs pateikt meitenei/sievietei, ka viņa kā sieviete esot nulle un nav nekam derīga! Tā neviens saprātīgs vadītājs nerīkotos! katru reizi kā viņš ieradās, uzreiz bija pārmetumi.
neteikšu, ka alga ir slikta. priekš mūsdienām alga ir ļoti laba.

T Točno 09.09.2011

Nu īstas blondīnes!

P Peliite24 24.07.2012

Maksā gan maz! Pusgadu bija ciešami, bet ar katru mēnesi sāk čīkstēt, ka uzņēmumam slikti iet un maksā arvien mazāk. Tagad knapi minimālā uz papīra un aploksnē kā kuro reizi!

M myaso 18.10.2013

Šajā firmā maksā kā uz kartes minimālo algu, gan aploksnē.Nauda ir katru mēnesi jāgaida no sievietes vardā Liene, kura pret pārdevejām izturās ar nievājošu attieksmi!Naudu aploksnē no viņas jāgaida nedēļu, citreiz divas pēc norādītā saņemšanas datuma un labāk neriskēt zvanīt un jautāt kad naudu saņemsi, jo Liene "laipni"atšūs lai gaida!
Vēl pie visa norādītā aizgāju no šīs firmas prom un aplokšņu naudu viņa ielika sev kabatā.Zvanīju jautāju!Uz ko Liene atbildēja-"Par kādu naudu Tu runā???"

C chocolate2013 11.03.2014

Myaso - viņi tomēr atjaunoja "aplokšņu" naudu? Interesanti ":) Es nostrādāju tur 8 mēnešus un nedabūju ne santīma virsu ;) Tikai tie 160 - 170 Ls (kad vēl bija lati). Ņēmot vērā, kā priekšniecības man visu laiku teica, kā esmu no labākajiem pārdevējiem viņiem - ļoti dīvaini...

Par menedžeri Lieni neko slikto pateikt nevaru - viņa pret mani vienmēr izturējas ļoti draudzīgi... Bet Jeļena... tas ir kaut kas... baigais načaļņiks...