Divas Dīvas - Nemaksā algu

Brīdinu šuvējas lai negriežas darba attiecībās ar Viju Kranāti, šūšanas salona īpašnieci. Pati jūtos šobrīd apkrāpta, jo 3 mēnešu laikā nesaņēmu pat pusi no nopelnītās naudas, tikai tukšus solijumus. Diemžēl visu šo laiku gaidiju līgumu, ko tā arī nesagaidiju, un šai situācijā neko arī tālāk nevaru iesākt, kā vien pabrīdināt pārējos cilvēkus. Strādāju vēl vairāk kā vajadzēja taču neviens to nenovērtēja, un nu esmu palikusi muļķes lomā. Darba kolēģe šobrīt ir tādā paša situācijā. Klienti kas šuva šai salonā bieži vien aizgāja neapmierināti par uzšutajām drēbēm. Vija bieži apsmēja klietus un aprunāja aiz muguras. Es kā klients justos ļoti apvainots, ja zinātu ka pa mani ņirgājās aiz muguras. Lūdzu neticiet šai sievietei. Šie 3 mēneši strādājot šai darbā nesa tikai negācijas un problēmas, kam tgd tik būšu tikusi cauri. Lai veicās!

P

P people101 26.05.2014