www.sudzibas.lv Dīvāni un Dīvāni Sliktas kvalitātes dīvāns

Dīvāni un Dīvāni - Sliktas kvalitātes dīvāns

Šī gada aprīlī iegādājāmies stūra dīvānu veikalā dīvāni un dīvāni. Mums ieteica modeli London. Esot piemērots gulēšanai. Mums gan teica, lai saprotam, ka 10 gadus tur nenogulēs. Bet nepagāja ne 2 mēneši kā deformējās un sāka čīkstēt. Un pēc nedēļas noplīsa detaļa ar ko izvelk dīvānu.
Skatījos atsauksmes facebook, tur bija tikai pozitīvas atsauksmes. Izrādās sliktās atsauksmes tika izdzēstas. Būtu redzējusi kādu sliktu atsauksmi nebūtu pirkusi. Un vēl facebook konkrētajam modelim bija norādīta cena 360€, veikalā cena 390€. Teica, ka iedos atlaidi un būs jāmaksā tikai 360€. Tiesa, šo kļūmi pamanīju tikai vēlāk, mājās apskatot katalogu!
Nekāda gadījumā neiesaku tur iegādāties dīvānus!

Ni

Tu Turkey901 21.11.2019

Varbūt no sākum vajadzēja iepazīties ar sūdzībām par komersantu un tikai tad iegādāties dīvānu, nevis otrādi - iegādāties un kārtējo reizi sūdzēties?!

Ni niknā 26 21.11.2019

Es neesmu no tām kas skraida sūdzēties! Facebook nebija nevienas sliktas atsauksmes, izrādās tās tiek dzēstas, jo pati tur ierakstīju sliktu atsauksmi. Agrāk vienmēr paskatījos šeit Sūdzībās, bet šoreiz pat prātā neienāca paskatīties. Nedomāju, ka būs tik slikti. Ieraudzīju cik daudz sūdzību, tādēļ arī nolēmu ielikt arī savu, lai citi neuzķeras!