www.sudzibas.lv Disko 21 Nelaipns serviss

Disko 21 - Nelaipns serviss

Отвратительные охранники. Просвечивали фонариком сумочку, навязчиво пялились в глаза(типа тест на состояние алкогольно наркотического опьянения) ,хотя, я,лично, очень сомневаюсь, что человеку в трезвом уме и здравой памяти вообще придет в голову скоротать там свой досуг...Далее, сидим за столиком с пивом, эта охрана дрейфует по залу (какого то хера), может вообще руки на стол положить и минералку только пить????

Tagad latviski....Ja kādam gribās izbaudīt 70-80gadu padomju servisa gaisotni ( šī tēlainā salīdzinājuma vis negatīvākajā nozīmē) - laipni lūgti Disko 21. Tāda sajūta ka esi jau vainīgs tiko pa durvīm ienācis. Šo gaisotni rada apsargi. Varbūt esmu ārkārtīgi samaitāts cilvēks, bet vienmēr biju domājusi, ka tādās vietās atnāk iedzert un padejot, nevis sēdēt , rokas uz galda uzlikdami un skatīties kā security servis pa zāli dreifē un ar lukturīti acīs spīdina. Tāda sajuta, ka tie apsargi bija strādājuši pirms tam centrālcietumā, no kurienes bija atlaisti paaudstinātās mirstības dēļ savās maiņās.

Likumsargs 09.07.2016

Man jautājums: Jūs vispār ziniet Padomju klubu gaisotni? Pieļauju domu, ka Jūs nemaz pasaulē vēl nebijāt, kad eksistēja PSRS!

L Lana Deina 09.07.2016

Es teicu nevis par Padomju restorāniem, jo tāda iedziena kā klubi tad vel nebija,bet par servisa gaisotni, kas atgādina par bufertnieci un durvju sargu (швейцар) no 80- tiem, kas uzskatija sevi par dzīves saimniekiem un atļāvas uzvesties по хамски. Man maz gadi tad bija, bet kaut ko nedaudz atceros

Vaij ir sudzibas par esoso apsardzi ,kas stradat saka 21.01.2017 un strada vell , Godigus novertejumus LUDZU.

N Nika1234 15.12.2019
Krāpšana

Расплачиваясь в этом заведении карточкой, смотрите сумму на терминале, ибо она может отличается от реальной, уже не первый раз замечаю, что бармены пытаются надурить..

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021