www.sudzibas.lv Diplomdarbi Krāpniece / Sintija Lapiņa

Diplomdarbi - Krāpniece / Sintija Lapiņa

Sintija lapiņa ar konta nr.lv36haba0551022287059 ir izkrāpusi naudu no n - studentiem. Sola, ka palīdzēs ar konsultācijām, piemēram, esot zinoša spss, pieprasa avansa maksāumu ~70 - 100 eiro un tad pazūd. Viņas e - pasti: [slēpt]@inbox.lv vai [slēpt]@inbox.lv. Sintija lapiņa sadarbojas ar kolēģi, kura nr. Ir 29470565 vai 25941425 vai 29402579. Sludinājumu teksts atrodams ss.lv, ar aptuveni šādu tekstu: 15 profesionāla komanda izstrādā bakalaura, maģistra darbus un citus studentu pētījumus (Kursa darbus, referātus, studiju darbus, prakses atskaites). Ekonomika; komercdarbība un uzņēmuma vadība; psiholoģija; it; politoloģija; jurisprudence, likumdošana un tiesības; žurnālistika, grāmatvedība, u. C. Jomas. Maģistra, bakalaura un kursa oriģināldarbi visās nozarēs. Kvalifikācijas darbi, prakses atskaites, izziņas utt. Darbi tiek rakstīti gan latviešu, gan krieevu, gan angļu valodās.

B

D deceptive_construct 11.06.2015

Eu, es te uz sirds ķirurgu mācos, moš man ar kāds kursa darbs atradīsies? Savādāk man dikti griezt gribās, a bez darba nedod :(
I tebja viļečim... I twbjaaa viļečim :D

F FreeCookies 11.06.2015

Jamnez, tādu deģenerātu dēļ kā tu, mūsu paaudzi uzskata par idiotiem. Par kādām smadzenēm tu tur runā, ja cilvēks pat nav spējīgs uzrakstīt dažas lapeles par tēmu, ko mācās?? Es pati tikko sēdēju un ar prieku naktīs rakstīju savu diplomdarbu, jo man interesē tas ko es mācos un vēlos to arī parādīt, nevis tik dzīties pēc kaut kāda papīreļa bez jeb kādas sajēgas ko es vispār mācos (kā lielais vairums šie darbu pircēji)

R rtudarbi2 12.06.2015

Šis viss RENĀTES BORISOVAS Latvijas Universitātes studentes apraksts sūdzībās.lv ir klašs apmelojums un cilvēki te cepjas kā IDIOTi nezinot lietas faktiskos apstākļus. Izkrāpusi no n-studentiem naudu, piemēram, kuriem? Viņa norāda, ka Sintija palīdzet ar konsultācijam, viņa nekad nav runājusi ar Sintiju, mēs esam ar viņu runājuši n-stundas pa telefonu, tas, ka viņai bija Sintijas konts, tas nenozime, ka jāraksta šādas muļķības, par konsultāciju, konsultācija cilvekam tika sniegta vairaku stundu garumā. Renātei vispār kaut kas nav kārtībā. Viņa pasūtīja konsultāciju vai darba izstrādi, citēju :
Labdien!

"Ir nepieciešama palīdzība maģistra darba pētnieciskās daļas izstrādē. Pētījuma tēma ir par produkta izcelsmes valsts nozīmi Latvijas patērētāju pirkšanas lēmuma pieņemšanas procesā. Pētījuma veikšanai nepieciešams izmantot vismaz divas pētniecības metodes - anketēšanu noteikti plus ekspertintervijas vai fokusgrupas metodi. Respondentu atbildes daļa jau ir, nepieciešams tās izanalizēt (vēlams ar SPSS). Darba nodošanas termiņš 13.maijs. Sakiet, vai pastāva iespēja sadarbībai un kāda būtu Jūsu vēlamā samaksa par pētījuma daļas rūpīgu analīzi? Paldies!

Renāte"

Viss viņas teksts un sūdzība ir stulbs ieraksts, lai nomelnotu mūs, jo Viņa nav norēķinājusies par darbu un nevēlas maksāt. Darbs viņai tika nosūtīts 8.maijā, kad vairak no viņas netika saņemta ziņa, tātrad nemaksāja, zinu to, ka viņa ir aizstāvejusi Latvijas Universitātē darbu, ko MĒS viņai uzrakstījām, bet, protams, tagad viņa teiks, ka muļķības ka tā nav u.t.t. Tagad zvana vēļ un prasa naudu atpakaļ un saka, ka ies uz policiju, šitiem sīkajiem perdeļiem vispār kauna nav, nesamaksā un vēl sūdzības raksta. Tiem, kas doma, ka tas ir muļķības, rakstat privāti, varu Jums kā pierādijumu pārsūtīt prinscreenu. Bet tiem, kas balstās no vienas puses nepatiesiem faktiem un izdarīt secinājumus par konkrēto lietu ir LIELĀKAIS Idiotisms, kas varētu būt. Tad jau par visiem, kas ne ta apskaījās varam rakstīt, ka krāpnieks, un ja jau Renāte ir tik ļoti apkrapta, ko tad viņa slēpjas zem pseidonīmie vai nelagojas ar īsto vārdu uzvārdu.

R rtudarbi2 12.06.2015

"Zukers2015 - Pats pēc pieredzes zinu, ka tie studenti paši ir baigie pidrilas, kad vajag darbu, tad visu labi sola, a daļa ir tik bezkaunīgi, ka uzraksti darbu un tie kropļi pazūd!"

Tieši šajā situācijā ta ari notika, bet te Renāte Borisova vēl pretīgaka, pazūd ar darbu, aizstāv to LU, un tad sāk rakstīt internetā sudzības un draudēt vēl. Pati pazūd uz mēnesi, tas, laikam tapēc, lai "Kipa" viņa varētu teikt, ka pati izstradāja to maģistra darbu.

R Rakstu 12.06.2015

Tiešām nav bail, ka tā informācija var nonākt līdz LU mācībspēkiem un viņas diploms tiks anulēts? Drosmīgi!
RTUdarbu2, kāds ir viņas e-pasts, no kura veica pasūtījumu?

R Rakstu 12.06.2015

Vēl iesaku to darbu ievietot atlantā.lv vai kādā līdzīgā vietnē un viņas mācībspēkiem nosūtīt linku.

H ha ha8888 13.06.2015

Rakstu, Ļoti labs padoms. tā ir vienkārši JAAIZDARA !!!
lai anulē diplomus. visiem idiiotiem.