www.sudzibas.lv Dion Sportlab Kaitīgas vielas

Dion Sportlab - Kaitīgas vielas

Vienmēr pērkam Dion Sportlab produktus Prismas lielveikalā. Protein Shake sastāvā agrāk bija dabīgs saldinātājs - fruktoze, bet tagad ir bīstami, sintētiski, ķīmiski saldinātāji Acesulfams K un Aspartāms, kas ir lētāki un var kaitēt cilvēka veselību!!! Kālija Acesulfāms dzīvniekiem izraisījis vēzi, bet kad Aspartāms nonāk organismā, tas sadalās tā sākotnējos komponentos - fenilalanīnā, aspartātā un metanolā.Lūdzu lasiet: http://www.ekoveikals.lv/lv/blogs/par-sastavdalam/cik-bistams-ir-aspartamsPedējo reizi, kad nopirkam un izdzēram Protein Shake mums palika slikti: galvas reiboņi, slikta dūša un paātrināta sirds darbība. Bet mēs nezinajam, ka sastāvs ir mainijušies, pēc tam izlasījam, kas bija rakstīts uz paciņas un bijam šokā Atvērtu paciņu veikals nepieņēma atpakāl, bet neatvērtas mēs apmainījam pret citu preci.Būsiet uzmanīgi, kad pērkat Dion sporta produktus, jo viņi raksta, ka ir veselīgs produkts, bet īstenībā tas nav. Latvijā tas vielas nav aizliegtās, bet tomēr tas ir kaitīgas. Mēs vairs nepērkam Protein Shake. Citos Dion sporta produktos arī ir saldinātāji. Esiet veseli, nodarbojaties ar sportu un lietojiet tikai dabīgus produktus. Mēs esam tas, ko mēs ēdam, bet firmas galvenokārt doma tikai par peļnu!!!

K

A adomas 03.02.2015

Paldies par informāciju. Es arī sāku lietot Protein Shake no Dion produkcijas. Pēc 2 nedēļām parādījās problēmas ar sirdi - augsts asinsspiediens, tahikardija. No proteīniem iepriekš nav bijušas problēmas, tāpēc pēc med. izmeklējumiem un režīma pārskatīšanas aizdomas sāka krist, ka tieši Dion Protein Shake varētu būt pie vainas. Pārstāju lietot Dion un aptuveni pēc 3 nedēļam problēmas pilnībā pārgāja. Tā kā uzmanieties!

M Maris.a 15.02.2015

www.aspartame.org/

Palasīju šo informāciju, neredzu neko kriminālu.
Vai tad Jūs nelietojat gāzētos dzērienus, košļajamas gumijas, gatavas garšvielas, sūkajamas tabletes pret kakla sāpēm utt. ?!

A Applepie 06.04.2020

Dion sportlab...лишнии и неполезные компоненты в составе, слишком сладкий синтетический вкус.