Dinamo Hokejs - Dinamo Hokejs

Man nepatīk, ka šī komanda visu laiku zaudē un nespēj uzvarēt, jo spēlētājos nav nekādu mērķu un centības. Man pilnīgi vienalga cik šai neveiksmīgajai komandai ir fanu, bet tas ir šausmīgi, ka tie paši fani tiek pievilti tāpēc, ka šī komandiņa ir tik vāja, ka reti tikai spēj sagādāt kādu lepnumu un prieku, kas ir īslaicīgs, jo līdz tam seko zaudējumi un asaras. Varbūt trenneris pārāk maigs, bet liekas, ka spēlētājiem vienalga, jo interesē tikai nauda un žēlojās par visu, lai gan nespēj pildīt savu galveno uzdevumu -spēlēt un uzvarēt. Tāds ir to amats-hokejists un ir jādara viss, lai uzvarētu, nevis žēlotos un atkal panāktu fanu žēlastību un slavējumu par katru zaudējumu un tādā veidā tikai zaudē, jo liekas ka viss būs super jauki un visi priecāsies arī par to.
Šodien 22.12.2010. vinnēja, bet drīz atkal zaudēs. Nav nekāda cīņas spara. Atkal zaudēs, jo šodien uzvarēja.
Atvainojos, bet hokejs vispār ir mēsls un nav nekā vērts, plus dinamo ir graujoši... Man nepatīk...

G Gatis 22.12.2010

Es tev piekrītu. Labāk mums pašiem sākt ar kaut ko nodarboties.

S skaidus 22.12.2010

man ar besī hokejs.

I inese 22.12.2010

jus tie lielie hokeju kritiki-ja nesaprotat hokeju un jums vins nepatik, tad savus stulbos komentarus un domas atstajat pie sevim-neviens jums neliek so lielisko speli skatities, ejiet uz baletu un izjutiet sev patikamus mirklus, bet RIGAS DINAMO ATSTAJIET UN LIECIET MIERA!

J Jonas 22.12.2010

Nu jā, laikam Dinamo pagājušā sezonā nemākulīgas spēles pēc iekļuva playoff un pirmo kārtu vinnēja ... jā, un laikam priekš salīdzinoši mazā budžeta komandas tas ir mazs sasniegums ... jā, un laikam TEV ar nepatīk ka 20 Latvijas spēlētāji spēlē tajā ... utt...
Un vispār ... paturi savus mēslus sevī ... varbūt tas vairos tavu pašapziņu ...

A Antiņš 23.12.2010

Pilnīgi piekrītu Inesei un Jonasam.TIKAI- RĪGA-TIKAI DINAMO!!!

L lala 23.12.2010

Dinamo malači! Īstenībā Dinamo komanda ir tiešām sasniegums un ņemot vērā, ka izveidots Latvijā, kurā iedzīvotāju daudzums nedaudz pāri 2 mil., tad šie sasniegumi ir Ginesa rekorda vērti. Padomājiet paši, ja NHL piemēram izveidotu komandu no viena štata iedzīvotājiem, šaubos vai viņi labi spēlētu, bet mēs spēlējam un esam elitē gan ar valsts hokeju pasaules čempjos, gan ar Dinamo.
Un tas šķiet galīgi slimi, ja cilvēkam nepatīk hokejs un viss kas ar to saistīts, bet viņš tik un tā seko līdzi spēlēm un komandas sniegumam, kaut kāds bez maz vai mazohisms, no sērijas man negaršo, piemēram, sēnes, bet es viņas tik un tā ēdu, lamājos, sakot cik šausmīgi man viņas negaršo un cik viņas ir pretīgas, bet turpinu ēst. Slimi kaut kā. Ja reiz nepatīk, tad parasti NORMĀLI CILVĒKI izvairās no lietām kuras nepatīk, nerunā par viņām, neseko viņām līdzi un vispār ignorē.

TIKAI RĪGA TIKAI DINAMO

U unk 23.12.2010

DINAMO rullē un rullēs vienmēr!!! Skauģi pakaraties!

L lala 23.12.2010

Un tu būtu tas kurš vada visu totlizātoru biznesu???? Tā sakot Bukmeikeru bukmeikers?????? Ka visu zini???

I Inga 24.12.2010

Visu laiku jau nevar cerēt, ka būs tikai uzvaras.

L lapins 30.10.2011

Margitu vajadzetu par DINAMO treneri vai vaartos ielikt tad jau GAGARINA kaus buus RIGAA!