Dimeks - Krāpnieki

Sveicināti,23. 04. 2015 es devos uz servisu kurš atrodas lāčplēša iela 107, rīga. Iepriekš mans vīrs sazvanījās un informēja ka piebrauks mašīna, kurai vajadzēs tikai noregulēt gāzi. Es atbraucu uz servisu 18: 30 no servisa izgāja āra laipns vīrietis kurš pārjautāja man atkārtoti kas īsti ir jādara. Es ļoti pieklājīgi atbildēju ka gāzi jānoregulē. Pārjautāju vai ir iespējams nerēķināties ar bankas karti, izrādās ka nevar, es devos uz bankomātu lai izņemtu naudu... Atnākot atpakaļ uz servisu, es ieraudzīju ka man mašīna jau ir izjaukta. Sākuma domāju ka tā tam ir jābūt, bet tad man servisa mehāniķis paziņoja, ka man mašīna ir pavisam salauzta, ir jāmaina visas sprauslas.. Un vel beigas viņi jau bija izjaukuši un gandrīz jau uzlikuši 'jaunās' (lietotas) sprauslas un nostādīja mani faktu priekšā ka man mašīna neies bez viņām, pasaka kam būs jāmaksā 90 € plus vel mehāniķis man pasaka ka izpūtējs arī būs jāmaina, jo viņš ir vecs un gāze vairs viņu neizturēs, ja es nenomainīšu, tad kādu dienu man uzsprāgtu izpūtējs, man gribējās skaļi smieties, tad es sapratu ka mani rupji runājot čakarē, jo izpūtējs tika nomainīts man 22. 04. 2015 pilnīgi jauns uzlikts, un pasts interesantākais, kad es servisā pateicu ka man izpūtējs ir nomainīts.. Tad mehāniķim bija šoks un viņš tikai spēja atbildēt uz šo ar vienu burtu: aāāāā un tad ķērās atkal pie sprauslām, un teica ka vai man dieniņ tur ir viss garam, jāmaina visas sprauslas. Tad iznāca āra servisa galvenais boss (krievvalodīgs) un man mēģina iestāstīt, ka mašīnas 98 gada, nav iespējams noregulēt gāzi, mana gadījuma tas viss iet caur tam sprauslām man tās obligāti jāmaina, jo mašīna uz gāzes neejot, un es šodien uz mājam neaizbraukšu.. Es esmu šokēta šo visu dzirdot, zvanu savam vīram lai paziņotu informāciju... Es šo visu informāciju nevarēju pateikt vīram tāpēc savu telefonu uzticēju servisa mehāniķim, mans vīrs bija ļoti dusmīgs, par to ko servisa darbinieki atļāvās izdarīt ar mašīnu, tad iznāk āra servisa boss un tad savam darbiniekam klusi paziņoju: ak, pareizi, man zvanīja un teica ka vajag tikai gāzi noregulēt... Es uzreiz iebildu un pateicu, tieši tā, es arī prasīju tikai gāzi noregulēt, nevis mainīt man visu mašīnā... Pateicu lai liek atpakaļ manas vecās sprauslas... Kad pienāca jautājums cik man tas viss kopā izmaksās, man atbildēja 30 € kad es uzdevu jautājumu par ko? Man smejoties atbildēja, priecājies ka mēs tev neprasām naudu par to ka izjaucām detaļas mašīnā... Pazvaniju savam vīram lai noskaidrotu vai šī summa nav par lielu.. Vīrs bija šokēts, ļoti, ļoti dusmīgs, pateica lai es gaidu servisā.. Kad viņš atbrauca, viņš uzjautāja meistaram, par ko jāmaksā 30 € meistars atkal sāka smieties, un saka priecājieties ka neprasām naudu par mašīnas izjaukšanu, protams virs bija dusmīgs un pateica, jums neviens neprasīja, jaukta ara, jums tikai prasīja noregulēt gāzi, mehāniķis, atkal atbildēja: un tad pēkšņi atcirta nu tad par diagnostiku.. Tad notika asa vārdu apmaiņa. Takā citos servisos diagnostika mūsu mašīnai maksā ~15 € es nebiju rēķinājusies uz dubulto summu, tāpēc nācās doties pakaļ naudai, taka es starp šiem vīriešiem nevēlējos palikt es aiztaisīju mašīnu un pateicu ka brauksim naudu vel izņemt.. Pieskrien pie durvīm klāt galvenais servisa boss un roku uzlika man uz kakla un pateica nekur es neiešu, kas taisās mašīnu savākt.. (krievu valodā) es atbildēju ka jūsu darbiniekam ja visu informāciju pateicu un norāvu roku no kakla un aizgāju prom, atbraucam atpakaļ iedevām naudu un palūdzam lai čeko uzraksta, servisa galvenais "boss" bija ļoti neapmierināts ka mēs pieprasītājam čeku, tad mans vīrs atkārtoti palūdza čeku un tad viņi mums atbildēja: "nu labi, šoreiz izrakstīsim". Izrakstīja čeku, attaisīja garāžu vaļā un ļāva mums izbraukt, tad mans vīrs konstatēja ka gāze vairs nestrādā... Tad viņš uzjautāja ko viņi ir izdarījuši ka gāze nestrāda, izrādās bija atslēguši kaut kādu podziņu lai mums gāze nestrādātu. Es nolēmu noskaidrot mehāniķa vārdu lai varētu sūdzības uzrakstīt, bet viņš kategoriski atteicās teikt savu vārdu, kā ari priekšnieks atteicas teikt savu vārdu. Pēc lr mk noteikumiem darbiniekiem ir jāsniedz savas vārds vai jābūt ir beidžikiem uz kuriem ir norādīts darbinieka vārds. Diemžēl tas nebija.

Atbilde no Lainer 22.05.2015

Cienījamais, grieta93.
Pēdējo 24 gadu laikā (kamēr rīgā strādā firma SIA "Dimeks") nekādu uzbrukumu uz klientiem nav bijis. Videomateriālos par 23/04/2015 nav fiksēti uzbrukumi sievietēm. Tāpēc piedāvāju jums nekavējoties atvainoties un atsaukta savu izdomāto sūdzību.

Darām zināmu, ka pretējā gadījumā mēs griezīsimies valsts policijā, lai noskaidrotu, kas slēpjas aiz pseidonīma grieta93, tālākai noskaidrošanai, ar kādu mērķi tiek izplatīta nepatiesa informācija par cienījamu kompāniju ar nevainojamu reputāciju.
SIA "Dimeks" valdes locekļis Dmitrijs Smirnovs.

G

V VladIat 27.04.2015

nu tas ir pilnigs psc blegj. vajadzeja izsaukt policiju, lai sitais skaidro, ko vins dara
un vajadzeja pieminet, ka draud.

kur viniem adrese ir? jasazvanas un jabrauc purnu kartigi sasist shiem stradniekiem

L Lainer 14.11.2018

VLADLAT, PIEBREMZĒ! SKATIES UZ GRETA93 PROFILS.
ACĪMREDZOT - TAS IR FEIKS!

V VladIat 27.04.2015

ak, sho kantori es zinu. no pirmas reizes kaut ka neatveru vietni..
nu tur ja - pavisam garigi atpalikushie strada. sasit purnu tam dimam vajag konkret, lai peld savos izvemienos
ceru, ka cilveki sho sudzibu redzes un nekad neversisies shaj kantorii

H hhhhhhhhhhhhhuivam 27.04.2015

POLICIJU VAJADZEEJA IZSAUKT !!!

G Grieta93 28.04.2015

Godīgi teikšu, policiju neizsaucu, jo negribēju ķēpaties, un uzskatu vel joprojam ka policija ne ar ko nepalīdzētu, bet liktu samaksāt. Tas ir parasts servis kas atrodas lielajā garāža. Velreiz atkārtoši mēs sazinajāmies un visu jau sākumā noskaidrojam, pirms braucām uz turieni. Tad jau sanāk visas sūdzības ir izdomātas. Lieki neko neizdomāju.

R ri4y 22.05.2015

Ierakstu par 23.04.2015 visas dienas garumā bez izgriezumiem, kur var apskatīt?

G Garfunkul 23.05.2015

Var apskatīt : youtube.LV - krievs taisās nogalināt sievieti viņas čala acu priekšā. virs - lupata... Skatiīties visiem - the best!

Latviešu tautas 23.05.2015

SIA DIMEKS! Я бы на вашем месте извинился!.. Жадь что женщина не вызвала госполицию! Очень жаль!..

Latviešu tautas 23.05.2015

SIA DIMEKS! Я бы на вашем месте извинился!.. Жаль что женщина не вызвала госполицию! Очень жаль!..

Latviešu tautas 23.05.2015

Grieta93! Ja gribi kvalitatīvu remontu, tad riežies autoservisā Bolderājā, Silikātu ielā 7.

Это - хороший автосервис. Несколько раз обращался и друзьям советую. Похоже что конкуренты стараются. В прошлый раз "клиент" пострадал от "взрыва". Фактически оказалось что нет такой машины (PROBOX) в Латвии! Потом кому-то зарплату задержали. Теперь - бабу задушили или мужа бабы или обоих??? Задолбали уже этой криминальной хроникой. Газ сломается - все равно к ним поедете.

lilija 25.04.2019

Lūk tā viņi remontē automašīnas

L Lainer 30.10.2019

Saskaņā ar CSDD prasībām šādas uzlīmes jāpielīmē pie baloniem. Kāpēc Lilija uzlīmēja etiķeti zem vējstikla? Šajā vietā uzlīme neturēsies un pāris dienas!
Lilija, sadedzini vairāk!

В соответствии с требованиями CSDD такие наклейки должны быть на баллонах. С какой целью Lilija приклеила лейбл под лобовое стекло? В этом месте наклейка не продержится и 2-х дней! Lilija, жги ещё!