Dimdiņi SIA - Krāpšana

Iegādājos rimi Ādažu veikalā Apelsīns 27.02.2020. Divus spainīšus SIA Dimdiņi ražotos skābētos kāpostus "skābēti kāposti klasiskie". Norādīts šāds produkta sastāvs: 98% kāposti un 2% sāls, ķimenes. Kad plaukstās nospiedu lieko sulu, konstatēju, sula ir 50% no produkta svara. Es saprotu, ka sulai ir jābūt, bet tai jāveidojas skābšanas procesā, nevis ar krietnu ūdens piedevu, ka kāposti tajā peld. Manuprāt tā reti sastopama liela apmēra krāpšana. Vēl ņemot vērā, ka Cena ir ievērojami pieaugusi salīdzinot ar pagājušo ziemu. Jāatzīst gan, ka sāls bija pievienota un ķimenes arī Spainītī bija 3, nu varbūt pat 5 gabalas.

Zi

Zi Zigmars Upis 29.02.2020

Sula nevar būt lieka, tā ir vērtīga un garšīga, priecājies!

Zi Zigma 03.03.2020

Ūdeni, ja man tas ir nepieciešams pati varu pieliet.

BondsBonds 29.02.2020

Plaukstas svars ir subjektīvs mērījums. Kāpostinsatur ūdeni,sāls to izvelk.

Zi Zigma 03.03.2020

Neesmu no pilsētas cilvēkiem, kas nezina ka pienu izslauc no govs. Saprotu cik daudz sula rodas, kas skābē kāpostus.

Oļegs Zatlers 29.02.2020

Apkrāpa ar dažām strēmelēm skābētu kāpostu. Gadsimta krāpšana.

Zi Zigma 03.03.2020

Baigi labi jūties, kad pašu apkrāpj vai dari to pats.

Al AlEl 01.03.2020

Tad kad pērc marinētus gurķus burciņā, tu dari tieši tā pat cik saprotu.

Zi Zigma 06.03.2020

Jā daru gluži tāpat. Kad gatavoju rosolu, tad sagriežu marinētos gurķus un lieko sulu nospiežu plaukstās.

Džozefīne 01.03.2020

''Liela apmēra krāpšana'' Tiešām! :D
Kas cilvēkam darās galvā, lai izdomātu saujā spiest kāpostus? :D
Turklāt cenas pieaug pilnīgi visam, ne tikai kāpostiem. Un šādu taktiku piekopj daudzi uzņēmumi, pārdot mazāku daudzumu par lielāku cenu, lai vairāk nopelnītu, tā nu tas ir. Un par to nav vērts sūdzēties, jo tas nemainīsies.

Zi Zigma 03.03.2020

Tad ko raksti un tērē laiku, samierinies ar to, ka citi nevēlas samierināties. Loģiski sanāk, ka pats tā dari un labi jūties.

Zi Zigma 03.03.2020

Laikam nezini kā kāpostus sautē. Es taču nevārīju zupu.

Lv LV-sudzibas 01.03.2020

Man piemeram no tiem dimdinjkapostiem di***ens vienmeer nak. Tapec neperku.